Rafael dos Anjos nadal jest otwarty na walkę z Conorem McGregorem

Esther Linn / MMAFighting.com

Były mistrz wagi lekkiej UFC, Rafael dos Anjos spotkał się z mediami przed zbliżającą się walką o tymczasowy pas wagi półśredniej z Colbym Covingtonem i w trakcie rozmowy zadano mu pytanie o Conora McGregora.

Jak się okazuje, Rafael dos Anjos jest nadal otwarty na potencjalną walkę z byłym mistrzem wag piórkowej i lekkiej Conorem McGregorem. Swego czasu mówiło się o potencjalnej walce między Brazylijczykiem a Irlandczykiem. Mimo, że do pojedynku nigdy nie doszło, to dos Anjos jest przekonany, że taką walkę dałoby się zorganizować.

„McGregor zdobył tytuły, ale nigdy ich nie obronił. Myślę, że Conor McGregor zbyt łatwo zdobył dwa tytuły mistrza. Najpierw pokonał Jose Aldo, a potem Eddiego Alvareza. Jego droga do tych tytułów była zbyt łatwa. Ludzie chcą go oglądać ze względu na to, co mówi, a oprócz tego stoczył wielką walkę z Mayweatherem. Jestem przekonany, że gdyby do naszej walki doszło dwa lata temu, on nie byłby w tym miejscu w którym jest teraz.

Myślę, że do tej walki mogłoby dojść. Kiedy zdobędę swój drugi pas, myślę, że on powinien spróbować zawalczyć o trzeci pas.”

Najpierw jednak Rafael dos Anjos będzie musiał uporać się z Colbym Covingtonem na gali UFC 225, która odbędzie się 9 czerwca w Chicago. Jeżeli Brazylijczyk wygra ten pojedynek, to w kolejnej walce powinien zawalczyć z niekwestionowanym mistrzem wagi półśredniej Tyronem Woodleyem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *