Poznaj moich Spartan: Restler

Prezentujemy, kolejny, trzeci już odcinek serii „Poznaj moich Spartan”. Tym razem głównym bohaterem jest Restler. Zapraszamy Serdecznie. Poznajcie nas lepiej.

Restler w zasadzie jest osobą na tyle nietuzinkową, że bardzo trudno opisać go w kilku zdaniach. Jest konkretny, ale bywa też roztrzepany i rozkojarzony niczym zadurzony nastolatek. Zajmując się jedną rzeczą myśli o dziesięciu innych, siedzi przy komputerze i pisze artykuł a myślami znajduje się np. na plaży w Copacabanie. Paweł zna bardzo wiele, nawet najdrobniejszych niuansów związanych z polską sceną MMA. Dodatkowo ma bardzo bezkompromisowe, czasami naprawdę kontrowersyjne poglądy. Lubi prowokować, lubi, jak to się mówi – „wtykać kij w mrowisko”. Zdarza się, że trzeba go trochę „ostudzić”, ale wszyscy doceniamy jego zapał.

Często bywa tak, że reszta redakcji nie zgadza się z jego zdaniem i ogólną opinią na dany temat, ale nikt nie odmówi mu wiedzy. Paweł to po prostu taki ortodoks pod kątem sportów walki i trzeba to brać z całym dobrodziejstwem inwentarza 😉

Inni o Restlerze

KondiCapo:

Przede wszystkim niesamowicie konkretny gość. Wszystko zawsze jasno i czytelnie, coś jest źle to zawsze to powie – niezależnie czy wśród kolegów z redakcji, do naczelnego czy szefostwa jakieś organizacji MMA, jak trzeba to i ich opitoli. No i nasz numer 1 w terenie.

Rabittt:

Zawsze na straży faktów i ciekawych newsów, dobry zawodnik a do tego w porządku kolega zawsze służący radą.

Yoshi:

Restler to gość, który nie boi się poruszać kontrowersyjnych tematów wywołujących spory i zażarte dyskusje na stronie. Dzięki niemu można przeczytać na F24 newsy o Muay Thai i K-1, a także obejrzeć ciekawe wywiady. Restler dzięki swoim znajomościom w polskim MMA dostarcza nam gorące informacje od zawodników i organizatorów gal. W tym miejscu chcę także zwrócić uwagę na autorski program Restlera „Talent Fight24”, w którym autor przedstawia sylwetki młodych i obiecujących zawodników polskiej sceny MMA.

Restler o Fight24: Fight24 to jedyna zbieranina tylu ludzi w jednym serwisie, którzy sporty walki znają nie tylko z teorii. Mamy sędziów, którzy sędziują, bo są znawcami a nie dlatego, że mają znajomości. Ten serwis rokuje najlepiej ze wszystkich, gdyż tworzą go zawodnicy dla zawodników i fanów.

Restler o sobie: Jestem jedna z niewielu osób w Polsce, którym podoba się styl walki Bartka Fabińskiego i którego sportowym wzorem jest Krzysiek Jotko. Sportami walki fascynuję się od walki Oscara de la Hoyii z Felixem Trynidadem, a trenuje od ośmiu lat z różną częstotliwością. Moim sportem bazowym jest BJJ, ale z czasem przestałem się brzydzić walki w stójce innej niż zapaśnicza i teraz możecie poczytać o Glory i Muay Thai głównie z mojej przyczyny. Kolejną fanaberią z mojej strony jest uwielbienie dla polskich organizacji MMA. Trudno jednak posądzić mnie o miłość do KSW. Moją ulubioną organizacją jest PLMMA i ALMMA. Gale nie są długie, a zawodnicy to w większości moi koledzy. Chętnie oglądam również boks. Staram się w końcu zrobić wagę i kontynuować walki w MMA, na razie jednak na pełnych zasadach amatorskich, ale wszystko przede mną. Prywatnie jestem fanem literatury sensacyjnej, Marvela i futbolu amerykańskiego.

7 thoughts on “Poznaj moich Spartan: Restler

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *