Poznaj moich Spartan: Rabittt

Bohaterem piątej części serii Poznaj moich Spartan, dzięki której możecie poznać nas lepiej, jest Rabittt. Jeden z redaktorów najmłodszych stażem, który jednak, nie raz zdążył już zaskoczyć nas swoim zapałem i pracowitością.

Rabittt w krótkim czasie stał się niemal redakcyjnym specjalistą w wyszukiwaniu newsów, przede wszystkim ze świata UFC, ale nie tylko. Można powiedzieć, że wyciąga newsy niczym (nomen omen ;)) króliki z kapelusza. To właśnie on prowadzi głównie wyniki na żywo z gal odbywających się za „wielką wodą”. Ponadto przeprowadza analizy kursów bukmacherskich oraz podsumowuje gale. W czerwcu przy okazji gali PROMMAC w Lublinie zaliczył debiut z kamerą w wywiadzie z Adamem Tokarskim. Przy najbliższych sposobnościach na pewno jeszcze nie raz przeprowadzi dobry wywiad.

Inni o Rabitttcie

Andrew: Daniel to „solidny zawodnik” w naszym teamie. Mocno „wkręcony” w MMA i wszystko, co z nim związane. Bardzo podoba mi się, jego chęć nieustannego poprawiania swojego dziennikarskiego warsztatu.

Yoshi: Rabittt, to jeden z trójki najmłodszych stażem redaktorów Fight24 jednak swoją pracowitością i zapałem sprawia, że możemy codziennie czytać najświeższe informacje o tym co dzieje się w świecie MMA. Autor programu Analiz kursów bukmacherskich oraz Krajobrazu po bitwie dzięki czemu nasi czytelnicy mają większą wiedzę na temat obstawiania walk oraz opis tychże walk już po zakończonej gali. Najświeższe relacje oraz wyniki walk to także sprawka Rabittta.

KondiCapo: Daniel to obecnie chyba najaktywniejszy zawodnik z nas jeśli chodzi o starty. Bardzo ambitny, niedawno opowiedział mi jak na zawodach chciał na zakończenie rundy zaznaczyć przewagę próbując latającej balachy a policzyli mu to jako auto-obalenie. Maniak UFC, ogląda na żywo niemalże KAŻDĄ galę. No i do tego dobry kolega – dobrze się z nim rozmawia i współpracuje.

Rabittt o Fight24: Do redakcji dołączyłem w styczniu 2014r i bardzo mi się tutaj podoba. Serwis Fight24 jest tworzony przez zbieraninę ludzi z całej Polski reprezentujących różne sporty walki dzięki czemu myślę, że każdy tutaj znajdzie coś dla siebie.

Rabittt o sobie samym: Sportami walki zainteresowałem się jakieś 3 lata temu za sprawą highlightów Fedora na youtube. Trenuję już ponad rok (z przerwami), zaczęło się w grudniu 2012r. od treningów BJJ ,ale to było za mało i później dołączyła stójka. Po 3 miesiącach treningów chcąc, nie chcąc, pierwszy raz wystartowałem na zawodach i wtedy sporty walki wciągnęły mnie całkowicie. Na chwilę obecną mam na koncie starty w BJJ/SF i amatorskie walki MMA. Najbardziej interesuje mnie MMA na najwyższym, światowym poziomie. Teraz nie wyobrażam sobie opuszczenia choćby jednej gali UFC ,ale i PLMMA nie gardzę. Poza tym sporo uwagi poświęcam przygotowaniom fizycznym zawodników. Całkiem prywatnie interesuję się motoryzacja i polityką.

2 thoughts on “Poznaj moich Spartan: Rabittt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *