Krzysztof Kułak wystąpi na finałowej gali PLMMA!

Organizacja PLMMA opublikowała listę swoich eventów na drugą połowę roku, jest wśród nich gala finałowa, która odbędzie się w grudniu w Częstochowie. W walce wieczoru tejże gali wystąpi, kojarzony przede wszystkim z KSW Krzysztof Kułak, ale nie zabraknie tam również innych znanych nazwisk.

Wciąż brak konkretnych informacji na temat przyszłości Kułaka (26-14-2) w KSW, wiadomo jednak, że na pewno będzie on bronił pasa Celtic Gladiator, prawdopodobnie niebawem. Najbardziej doświadczony, polski zawodnik MMA będzie główną gwiazdą gali PLMMA: Wielki Finał, która odbędzie się 28 grudnia 2014r. w Częstochowie.

Na gali PLMMA: Wielki Finał zobaczymy także dwóch aktualnych mistrzów tejże organizacji, którzy staną w obronie swoich pasów. Martin Zawada (26-13-1) będzie bronił mistrzowskiego pasa w wadze półciężkiej, natomiast Bartosz Fabiński (10-2) stanie w obronie swojego pasa wagi półśredniej. Na gali wystąpią także młodzi zawodnicy z klubu Adrenalina Fight Częstochowa.

Początkowo do walki z Kułakiem w grudniu, przymierzany był inny zawodnik znany z KSW Antoni Chmielewski (26-12), jednak włodarze PLMMA porzucili ten pomysł. „Chmielu” wystąpi na ww. gali, jednak nie będzie przeciwnikiem Kułaka. Anonsowany jest także jego występ na wcześniejszej gali PLMMA 41 w październiku w Legionowie, gdzie w walce wieczoru, w starciu o pas wagi lekkiej, zmierzą się Marian Ziółkowski i Adrian Zieliński

Wstępna rozpiska PLMMA: Wielki Finał (28 grudnia 2014, Częstochowa):

Walka wieczoru:

84 kg: Krzysztof Kułak (26-14-2) vs. TBA

Pozostałe:

Walka o pas wagi półciężkiej – Martin Zawada (26-13-1) vs. TBA

Walka o pas wagi średniej wagi średniej – Bartosz Fabiński (10-2) vs. TBA

84 kg: Antoni Chmielewski (26-12) vs. TBA

70 kg: Dawid Matyszczak (2-1) vs. TBA

66 kg: Damian Pronobis (1-4) vs. TBA

Angelo Witczyk (0-0) vs. TBA

93 kg: Daniel Dąbrowski (1-1) vs. TBA

One thought on “Krzysztof Kułak wystąpi na finałowej gali PLMMA!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.