Patricio Freire: Jestem tylko za Jose Aldo

Brazylijczyk uważa się za drugiego najlepszego piórkowego na świecie.

Dzisiaj Patricio Freire (22-2) po raz pierwszy będzie bronił mistrzostwa wagi piórkowej, jego przeciwnikiem będzie Daniel Straus (23-5). Pitbull uważa, że tylko jego kolega, Jose Aldo (25-1, 7-0 w UFC) jest lepszym od niego zawodnikiem dywizji piórkowej.

Biorąc pod uwagę to, że mam za sobą 11 lat kariery i tylko dwie niejedno głośne przegrane z byłymi mistrzami wagi piórkowej, Patem Curranem i Joe Warrenem. Warren jest mistrzem wagi koguciej, był mistrzem wagi piórkowej a także zapaśniczym mistrzem świata. Biorąc pod uwagę moje liczby, osiągnięcia i wyniki jestem teraz za Jose Aldo, ponieważ on 7-krotnie obronił tytuł. Teraz on jest numerem jeden a ja jestem numerem dwa. Jeśli jakaś osoba pokaże mi, że zawodnik wagi piórkowej zrobił więcej ode mnie zmienię moją pozycję w tym rankingu ale nie widzę, żeby to się działo.

Wiem, że właśnie zdobyłem tytuł ale kariera jest krótka i trzeba brać co tylko jest możliwe. Chcę pobić wszystkie rekordy dywizji, obronić mój pas tyle razy ile to możliwe i chciał zunifikować mój pas z pasem wagi koguciej. Planuję zawalczyć z dywizji koguciej bez straty mojego tytułu i spotkać się z Warrenem aby pomścić niejedno głośną przegraną znajdującą się w moim rekordzie. Chcę posiadać 2 tytuły.

One thought on “Patricio Freire: Jestem tylko za Jose Aldo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *