Paige VanZant zapowiada fajerwerki w walce na UFC on FOX 22

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Paige VanZant wydaje się być gotowa do pojedynku z Michelle Waterson na gali UFC on FOX 22, która odbędzie się w ten weekend w Sacramento.

Paige VanZant jest nie tylko gotowa do walki z groźną rywalką, ale również jest pewna siebie jak zawsze. To ważne dla młodziutkiej gwiazdy UFC, która będzie chciała dołożyć drugie zwycięstwo z rzędu. Po drugiej porażce w karierze i pierwszej w UFC z Rose Namajunas, Paige wygrała kolejną walkę nokautując w drugiej rundzie Bec Rawlings na gali UFC on FOX 21.

Podczas rozmowy w The MMA Hour, VanZant powiedziała czego możemy się spodziewać w jej walce z Michelle Waterson.

„Mam zaufanie do własnych umiejętności i wiem, że jestem bardzo dobrze przygotowana na tę walkę. Jestem podekscytowana tą walką w której będę mogła pokazać trochę więcej moich sportowych możliwości. Byłam niesamowicie zadowolona ze sposobu w jaki wygrałam ostatnią walkę. To był niesamowity nokaut po kopnięciu na głowę, więc jestem gotowa wyjść do następnej walki i pokazać kolejne fajerwerki.”

Rywalką Paige VanZant będzie Michelle Waterson, która stoczyła w UFC dopiero jedną walkę pokonując przez duszenie zza pleców Angelę Maganę na The Ultimate Fighter 21 Finale, ale w organizacji Invicta FC zdobyła tytuł wagi atomowej.

2 thoughts on “Paige VanZant zapowiada fajerwerki w walce na UFC on FOX 22

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *