Oświadczenie menadżera Volkana Oezdemira w sprawie aresztowania zawodnika UFC

mmaweekly.com

Wczoraj ogłoszono, że zawodnik wagi półciężkiej UFC, Volkan Oezdemir został aresztowany w sobotę 18 listopada przez policję z Fort Lauderdale na Florydzie i umieszczony w więzieniu Broward County.

Aresztowanemu Oezdemirowi postawiono zarzuty ciężkiego pobicia i wyznaczono kaucję w wysokości 10 000 $. Jego menadżer Frederic Englund przedstawił oświadczenie dotyczące zatrzymania Volkana  i całej sprawy.

„Volkan Oezdemir pojawił się w sądzie Fort Lauderdale na Florydzie w niedzielę rano w odpowiedzi na zarzuty związane z incydentem w barze w Fort Lauderdale 12 sierpnia 2017 r. Panu Oezdemirowi towarzyszył jego adwokat Bruce A. Zimet. Po krótkiej rozprawie jaka się wcześniej odbyła w sądzie  Okręgu Broward, na pana Oezdemire nłożona została kaucja wysokości $10.000 w czasie trwania sprawy. Pan Zimet, były prokurator federalny, opisał incydent, który stał się podstawą tej sprawy, jako nic innego jak sprzeczkę w barze, w której pan Oezdemir nie był agresorem i jego działania były całkowicie uzasadnione na podstawie prawa stanu Floryda.

Pan Oezdemir wyraził swoją wiarę w amerykański system sądowy i oczekuje, że wszystkie fakty związane z incydentem z 12 sierpnia 2017 r. zostaną przedstawione publicznie. Pan Oezdemir ma pełne zaufanie, że kiedy przedstawiony zostanie pełny obraz tej sprawy, zostanie całkowicie usprawiedliwiony.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *