Ostra reakcja Marka Hunta na wieść o pozytywnych wynikach antydopingowych Brocka Lesnara

PhotoSport
PhotoSport

Mark Hunt, który zmierzył się z Brockiem Lesnarem i przegrał z nim na UFC 200 zabrał głos w sprawie oblanych testów antydopingowych Lesnara.

W piątek podano informację o tym, że powracający do UFC były mistrz wagi ciężkiej Brock Lesnar nie przeszedł testów antydopingowych, które USADA przeprowadziła w czerwcu. Wszystko to sprawiło, że Mark Hunt, który przegrał z Brockiem Lesnarem przez decyzję jest bardzo zdenerwowany tą sytuacją. Hunt zażądał od UFC dania mu połowy wypłaty Lesnara, a w przeciwnym wypadku chce zostać zwolniony z kontraktu.

Poniżej wypowiedź Marka Hunta umieszczona na jego stronie:

„Kiedy dali mu możliwość powrotu, nie byłem zbyt szczęśliwy z tego powodu, ale zapewniali mnie, że wszyscy będą nad nim czuwać.

Widziałem, że Brock zarobił na tej walce miliony, to więcej niż ktokolwiek inny. Chcę wiedzieć, co oni zamierzają teraz zrobić z Brockiem. Kiedy nie jesteś w stanie zrobić limitu wagi, dają dwadzieścia procent twojej wypłaty na rzecz rywala. Jeśli zostaniesz przyłapany na oszustwie powinieneś zostać pozbawiony wszystkiego

Powiedziałem do Dany White’a, że chcę połowy wypłaty Brocka.

Oni mówią, że starają się oczyścić ten sport, ale nie zanosi się na to. UFC mówi w zasadzie, że jeśli oszukujesz, to zostaniesz ukarany.

To już trzeci raz w mojej karierze, kiedy musiałem walczyć z oszustem. Za poprzednie dwa przypadki nie prosiłem o odszkodowanie, ale to już trzeci raz i mam już dość pobłażania tym oszustwom.

Powiedziałem do  Dany, że chcę zostać zwolniony jeżeli nie rozwiążą tej sprawy.

Początkowo Mark Hunt chciał połowę z tego, co za walkę zarobił Brock Lesnar, ale rozmyślił się i… chce wszystko.

Trudno się dziwić irytacji Marka Hunta, ponieważ po walkach z Antonio Silvą i Frankiem Mirem, a teraz jeszcze z Brockiem Lesnarem okazało się, że walczył z rywalami stosującymi doping. Inną ciekawą rzeczą jest widoczna niekonsekwencja UFC względem decydowania, które walki mogą się odbyć, a które nie. Sprawa dopingu Jona Jonesa zakończyła się usunięciem go z walki z Danielem Cormierem na tej samej gali UFC 200 podczas gdy walka Lesnar vs Hunt został dopuszczona mimo tego, że testy Jonesa i Lesnara były przeprowadzone w czerwcu.

Rozmowa Marka Hunta z dziennikarzem na temat naruszenia przez Brocka Lesnara polityki antydopingowej.

2 thoughts on “Ostra reakcja Marka Hunta na wieść o pozytywnych wynikach antydopingowych Brocka Lesnara

  1. Drogi Marku, Ty musisz nosić czapke z daszkiem by nie raziło Cie słońce. Brock nie musi – ma tak wyjebaną czaszke nad oczami że zasłania mu nie tylko słońce ale również przysłania wyniki testów. Brock sie pochyli i … wszyscy – „Tu nic nie widać , synek jest czysty”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *