Nowe informacje na temat stanu zdrowia byłego mistrza Bellatora Daniela Strausa

centerfieldsports.com

Były mistrz wagi piórkowej Bellatora Daniel Straus, który 17 grudnia uległ poważnemu wypadkowi motocyklowemu podzielił się dobrymi informacjami.

Zakres jego obrażeń jakich doznał w wypadku nigdy nie został ujawniony, ale raport po wypadku informował o tym, że 33-letni zawodnik cudem uszedł z życiem.

Od czasu wypadku nie pojawiały się żadne informacje na temat stanu zdrowia Strausa, aż do poniedziałku, kiedy sam Straus opublikował zdjęcie na Instagramie. Sądząc po komentarzu Daniela, najwyraźniej jeden z lekarzy wydał niezbyt trafną i optymistyczną diagnozę co Straus skwitował takim oto gestem i komentarzem.

„2 dni po tym, jak lekarz mówi ci, że „możesz już nigdy nie chodzić”. Pie**ol się koleś, show dopiero się rozpoczyna. (Dziękuję wszystkim za wsparcie, modlitwy i miłość) #TeamStraus #2018.)”

Straus posiada zawodowy rekord 25-8 z 10 zwycięstwami przed czasem. Obecnie ma za sobą dwie porażki w pojedynkach z Patricio „Pitbull” Freire i Emmanuelem Sanchezem. Jego przegrana w Pitbullem w kwietniu 2017 roku spowodowała, że ​​tytuł mistrza ponownie wrócił do Brazylijczyka, ponad rok po odebraniu mu go przez Strausa. Daniel Straus swój ostatni pojedynek stoczył na gali Bellator 184 w październiku w Oklahomie, gdzie przegrał w trzeciej rundzie przez poddanie z Emmanuelem Sanchezem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *