Morgan: Brock jeszcze zawalczy

Dana White zapowiedział w poniedziałek, że pod koniec mijającego tygodnia poda konkrety na temat zdrowia i przyszłości Brocka Lesnara. Tak się jednak nie stało, White poinformował, że nie może zdradzić szczegółów, ale anonimowe źródła podawały, że prognozy nie są dobre. Z kolei trener Lesnara, Marty Morgan, który jest także jego bliskim przyjacielem, postanowił powiedzieć parę słów na temat zdrowia mistrza wagi ciężkiej UFC i póki co są to jedyne wiarygodne informacje w tej kwestii.

„Wszyscy pytają o jego zdrowie. W listopadzie Brock stoczył bitwę z infekcją bakteryjną jelit i teraz poddajemy go tylko pewnego rodzaju obróbce, po której będzie miał szansę wrócić do walki.”

„Nie powiem nic więcej. Brock nick nie mówił, jego agent też nie. Tak naprawdę tylko garstka ludzi ma świadomość tego, gdzie teraz w kwestii jego zdrowia jesteśmy i czy to idzie do przodu, czy do tyłu.”

„W dzisiejszych czasach, w których królują facebook i twitter wkurza mnie, że wszyscy zawsze muszą wiedzieć co się dzieje. Rozumiem tych ludzi, ale w tym momencie mamy pewien rodzaj paktu milczenia co do tych wydarzeń.”

„Brock będzie walczył. Wiem, że to tylko kwestia dowiedzenia się, jak szybko do tego dojdzie.”

2 thoughts on “Morgan: Brock jeszcze zawalczy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *