UPDATE: „MMA Night: The Beginning” – 10.03.2012, Tarnów

(mmanight.pl)

15 zawodników z całej Polski i jeden ze Słowacji zmierzą się w pięciu profesjonalnych oraz trzech amatorskich walkach na zasadach MMA, podczas I Tarnowskiej Gali Mieszanych Sztuk Walki „MMA Night: The Beginning„, która odbędzie się w sobotę 10 marca w Hali Widowiskowo-Sportowej w Gumniskach.

Bilety w cenie 30, 40, 50 zł dostępne są w przedsprzedaży w sklepach Al. Capone (ul. Mościckiego 47 i Targowa 5), Thai Gym (ul. Bema 5), Tarnowskie Centrum Informacji (Rynek 7), City Sport (Galeria Gemini). Dodatkowo, pierwsze sto osób, które zakupią bilet w jednym z punktów sprzedaży, otrzyma karnet uprawniający do skorzystania z pięciu wejść do siłowni Thai Gym lub klubu fitness Negri.

Gala „MMA Night: The Beginning”, to widowisko, na którym będzie można zobaczyć pięć profesjonalnych i trzy amatorskie walki na zasadach MMA, toczonych na ringu. Fajterzy pochodzą z klubów z Tarnowa, Rzeszowa, Krakowa, Poznania, Radomia i Nove Masto (Słowacja). Zawodowe walki odbędą się w czterech kategoriach wagowych: -66, -76, -84, -93 kg. W walce wieczoru zobaczymy niepokonanego na zawodowych ringach tarnowianina Radosława Piechnika, który zmierzy się ze Słowakiem Miroslavem Kubanem. Gościem honorowym Gali będzie Piotr „Bagi” Bagiński – trener MMA, brazylijskiego jiu-jitsu, selekcjoner kadry narodowej w grapplingu, jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w Polsce i Europie.

Wszystkie walki odbędą się na ringu, a nie, jak najczęściej na tego typu imprezach, w klatce. Zastosowanie ringu, to ukłon w stronę widzów, którzy będą mieć lepszą widoczność na to, co dzieje się podczas zmagań zawodników – mówi Grzegorz Sokołowski, jeden z głównych organizatorów widowiska. – Decyzja o nieskorzystaniu z klatki, to także odejście od stereotypu, że walki na zasadach MMA są krwawą bijatyką bez jakichkolwiek zasad – na pewno są brutalne, ale przestrzegania reguł będzie pilnować sędzia ringowy i trzech sędziów punktowych – dodaje Marcin Nowak, współorganiztor Gali MMA Night: The Beginnig.

Karta walk:

WALKA WIECZORU:
– 66kg: Radosław Piechnik – (Legion Team Tarnów) – Miroslav Kuban (Cerberos Team, Słowacja)

Walki profesjonalne:
-84 kg: Mariusz Pieńkowski (Fizol Team Tarnów) – Daniel Nowak (Grappling Kraków/Change Gym)
-93 kg: Andrzej Grzebyk(Legion Team Tarnów) – Damian Kubiak (BOKS Poznań)
-76 kg: Mateusz Łopatowski (Fizol Team Tarnów) – Mariusz Jankowski (MMA Devil Poznań / BOKS Poznań)
-66 kg: Rafał Czechowski (Grappling Kraków/Change Gym) – Łukasz Bilski (Marga SFG Radom)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *