Mike Perry nie kupuje wyjaśnień Thiago Alvesa na temat odwołanej walki

mmauno.com

Platinum Mike Perry nie wierzy w usprawiedliwienie Thiago Alvesa dotyczące wycofania się go z pojedynku na gali UFC Fight Night 116.

Alves i Perry mieli zmierzyć się dzisiaj 16 września na gali w Pittsburghu w Pensylwanii, ale na trzy dni przed walką, Alves wycofał się z pojedynku ze względu na huragan Irma, który przetoczył się przez  Florydę i który uniemożliwił mu podróż.

Perry był gościem w Extra Rounds Podcast i powiedział, że nie wierzy w wyjaśnienia Alvesa dotyczące wycofania się z walki.

— To jest gówno prawda. Przyleciałem z Florydy, mieliśmy bardziej prze***ane niż on. Jest tutaj wielu ludzi z Południowej Florydy. Rozmawiałem z mieszkańcem Florydy Michaelem Johnsonem. Trenerzy Alvesa z American Top Team też przylecieli i są tu dzisiaj. Oni przylecieli wczoraj i on też miał wtedy przylecieć. On karmi was wszystkich pieprzonymi bzdurami.

Perry powiedział też, że Alves wycofał się z walki, ponieważ nie chciał z nim walczyć i zostać zmuszonym do przejścia na emeryturę.

— On nie chce walczyć. Nie chce jeszcze przejść na emeryturę i nie chce żebym ułożył go do snu. To proste.

Mimo iż Alves wycofał się z walki zaledwie trzy dni przed tym wydarzeniem, UFC zdołało znaleźć dla Perry’ego zastępstwo w short notice. Perry zmierzy się teraz  z nowym zawodnikiem UFC, Alexem Reyesem i trzeba przyznać, że walka ta nie ma już tak dużego prestiżu jak przy poprzednim zestawieniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *