Miesha Tate dołączyła do organizacji ONE Championship na stanowisko wiceprezesa

Esther Lin, MMA Fighting

Organizacja ONE Championship mająca swoją siedzibę w Singapurze nie zwalnia tempa i po zakontraktowaniu dwóch byłych mistrzów UFC, pozyskała na stanowisko wiceprezesa byłą mistrzynię wagi koguciej Strikeforce i UFC Mieshę Tate.

Prezydent ONE Championship Chatri Sityodtong ogłosił dzisiaj na swoim Twitterze, że Miesha Tate dołącza do największej azjatyckiej organizacji MMA.

„Proszę przyłączyć się do mnie w powitaniu mojej dobrej przyjaciółki Mieshy Tate w ONE Championship! Jest ona jedną z najlepszych zawodniczek mieszanych sztuk walki w historii. Przede wszystkim ma złote serce. Miesha przeniesie się do Singapuru na początku 2019 roku, aby dołączyć do nas jako wiceprezes. #WeAreOne”

Końcówka 2018 roku jest dla ONE Championship okresem wielu zmian i rozpoczęcia działań mających na celu zwiększenie rozwoju organizacji. Między innymi dlatego organizacja pozyskała byłego mistrza wagi lekkiej Bellatora i UFC, Eddiego Alvareza. Wkrótce potem doszło do transferu w którym ONE Championship i UFC wymieniły się swoimi mistrzami, mistrzem wagi półśredniej Benem Askrenem i mistrzem wagi muszej Demetriousem Johnsonem. Kolejnym istotnym ruchem jest ogłoszenie turniejów Grand Prix wagi lekkiej i muszej w których zadebiutują Alvarez i Johnson.

Jeśli chodzi Mieshę Tate, była mistrzyni wagi koguciej UFC zakończyła karierę w listopadzie 2016 roku po przegranej walce z Raquel Pennington na gali UFC 205. Była to druga porażka Tate z rzędu, wcześniej na gali UFC przegrała z Amandą Nunes. Od tego czasu Tate urodziła córeczkę i prowadziła swój własny program radiowy MMA, a także była komentatorem turniejów grapplingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *