Matt Mitrione vs. Tim Johnson i Curtis Millender vs. Sabah Homasi na Bellator 243

Bellator MMA

Dwa interesujące starcia w rozpisce wrześniowej gali.

Jak poinformował portal MMAFighting, podczas gali oznaczonej numerem 243 dojdzie do walki Matta Mitrione (13-7 1 NC, 9-5 w UFC) z Timem Johnsonem (13-6, 4-3 w UFC) w wadze ciężkiej a także starcia Curtisa Millendera (18-5, 3-2 w UFC) z Sabahem Homasim (13-8, 0-3 w UFC) w limicie kategorii półśredniej.

Mittrione jest związany z organizacją Bellator od 2016r. Ostatni raz walczył w sierpniu 2019r., na gali oznaczonej numerem 225 Amerykanin został znokautowany przez Sergeia Kharitonova. Było to drugie starcie ciężkich z rzędu – pierwsze zakończyło się po kilkunastu sekundach wynikiem no contest po tym jak w wyniku uderzenia poniżej pasa Rosjanin nie był w stanie kontynuować walki. Johnson ma za sobą trzy występy w okrągłej klatce, po przegranych przed czasem w pojedynkach z Cheickiem Kongo i Vitalym Minakovem Tim odprawił przez nokaut Tyrella Fortune’a.

Millender rozstał się z UFC po dwóch z rzędu przegranych. W styczniu Curtis zadebiutował w Bellatorze pokonując na punkty Mosesa Murriettę. Również Homasi ma na koncie jeden występ w klatce Bellatora – na gali oznaczonej numerem 225 znokautował Micaha Terrilla po 17 sekundach walki.

Gala Bellator 243 odbędzie się 7 sierpnia w Uncasville, w walce wieczoru Michael Chandler podejmie Bensona Hendersona w rewanżowym starciu w kategorii lekkiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *