Marlon Sandro oskarżony o usiłowanie zabójstwa swojej narzeczonej

Fot. sherdog.com

37-letni weteran MMA, Brazylijczyk Marlon Sandro (6-7-2) wpadł w poważne tarapaty, ponieważ usłyszał wiele zarzutów za dwa oddzielne domniemane incydenty w ciągu ostatnich trzech miesięcy w tym zarzut usiłowania morderstwa.

Sandro został oskarżony o zaatakowanie swojej narzeczonej w dniu 14 grudnia w Rio de Janeiro w Brazylii. Według raportów, Sandro złamał rękę Tayssy Wuensche, dusił ją na środku ulicy, a po odzyskaniu przez nią przytomności zaczął ją okładać pięściami i kopać.

você que está lendo este post pode achar chocante estar lendo esse post. Pode estar se perguntando como alguém tem a coragem de se expor dessa forma. Se você pensou desse jeito, reflita. a pergunta correta é ” Como alguém pode ter A CORAGEM DE FAZER ISSO COM UM SER HUMANO”. Até quando monstros como @marlon_gladiator sairão impunes de casos de violência como estes em plena praça São Salvador no Rio de Janeiro. Qual o direito que esse monstro acha que tem de espancar a propria namorada ou qualquer outra pessoa? Ė porque aprendeu MMA e é lutador que se acha no direito de resolver tudo na porrada? pois esses não são oa ensinamentos da luta. qual argumento ou fato que justifica isso? Nenhum. Nada nunca justificará agressão. NADA NUNCA JUSTIFICARÁ MEXER COM A INTEGRIDADE SEJA FÍSICA MENTAL OU MORAL DE NENHUM SER HUMANO. que se possa fazer justiça. Tenho a certeza de que seu mentor #dedepederneiras não lhe ensinou que tudo se resolve na porrada. Tay, que você possa sacudir essa poeira, tascar um bom par de saltos e sambar na cara desse sujeito, pois #espancadordemulher nenhum passará por nós! Conte comigo. Compartilhem essa publicação porque esse cara precisa ser preso! #mexeucomumamexeucomtodas #agressoresnaopassarao

Post udostępniony przez Lugo, Vivi (@vivslugo)

Brazylijczykowi zostały postawione zarzuty ciężkiego pobicia i usiłowania morderstwa. Policja przeprowadziła dochodzenie w tej sprawie po tym, jak została upubliczniona w mediach społecznościowych 15 grudnia. Sandro może grozić za to kara 20 lat więzienia.

Serwis MMAFighting otrzymał drugi raport policyjny, który został złożony 9 lutego. W tym raporcie, Narzeczona Marlona powiedziała, że Sandro groził jej tamtego dnia , ale Wuensche nie domagała się ochrony w schronisku publicznym, jednak Sandro został oskarżony w ramach ustawy „Lei Maria da Penha”, która chroni kobiety przed przemocą w rodzinie.

Według raportu policyjnego, będący pod wpływem alkoholu Sandro rzekomo włamał się do domu Wuensche w dniu 9 lutego i groził jej nożem, dusząc ją poduszką, gdy tylko zaczęła płakać. Sandro miał grozić jej, że ją zabije, twierdząc, że zrujnowała mu karierę. Wuensche została później uratowana przez matkę i brata po tym, jak udało jej się napisać sms’a do niej.

Sandro odmówił komentarza, gdy we wtorek skontaktował się z nim serwis MMAFighting. Sąd brazylijski nie wyznaczył jeszcze daty rozprawy.

Po ponad dwóch miesiącach milczenia od pierwszego pobicia narzeczonej, Sandro opublikował film z oświadczeniem, przyznając, że popełnił „błędy”, ale nigdy bezpośrednio nie potwierdził rzekomych ataków na swoją byłą narzeczoną. Sandro powiedział, że obecnie jest bezrobotny po tym, jak został wyrzucony w grudniu z Nova Uniao gdzie był trenerem i zawodnikiem i prosi o pomoc.

„Wiem, że popełniłem błąd, pracuję nad tym, aby stać się lepszym i nowym człowiekiem. Przestałem pić, to była jedna z rzeczy, które sprawiły, że straciłem panowanie nad sobą. Każda osoba ma swoje przekonania i wiarę i nie krytykuję ich, każdy szuka duchowej równowagi, a moją jest kościół.

Mieszkam w faveli, mogłem zajmować się przestępstwami i robieniem narkotyków, ale jest odwrotnie, chcę być lepszym człowiekiem.

Wiem, że mogę być lepszy niż byłem.

Chcecie mnie osądzić, w porządku, akceptuję wszystkie wyroki. Ale co wolisz? Żebym poddał się narkotykom? Albo żebym spróbował naprawić to, co zrobiłem źle? Co byś zrobił, gdybyś był na moim miejscu?

Sprawiedliwość odbędzie się w sądzie.

Proszę tylko wszystkie organizacje o szansę.”

W filmie Sandro mówi, że jest aktualnie bezrobotny i potrzebuje szansy na powrót do rywalizacji.

„Cześć, jestem Marlon Sandro, zawodnik MMA.

Chłopaki, przyszedłem tutaj, żeby prosić o szansę na pracę. Jestem bezrobotny, muszę pracować, muszę walczyć i proszę o każdą okazję. Nie mam problemu z opuszczeniem kraju, podróżowaniem, pracą. Rozwiązuję moje problemy z wymiarem sprawiedliwości.

Wiem, że zawiodłem, wiem, że popełniłem błąd, ale myślę, że każdy człowiek ma prawo odkupić swoje winy i spróbować naprawić rzeczy w swoim życiu. Wiem, że jestem dobrym obywatelem. Wiem, że zawiodłem, wiem, że popełniłem błąd, ale wiem, że mam dużo więcej do naprawienia i poprawy.

O to was proszę. Tylko jedna szansa. Pomyślcie o tym, jestem tutaj, aby pracować z wami wszystkimi.

Dzięki chłopaki.”

Sei que tive meu momento de erro, estou trabalhado para melhorar, e ser um novo homem, larguei o álcool, isso foi uma das coisas que me fez errar é perder a cabeça. Cada pessoa tem sua crença e eu não os critico, cada um procura seu equilíbrio espiritual e eu à igreja. Moro no morro, poderia estar no crime me drogando, mas ao contrário disso, quero ser um ser humano melhor. Sei que posso ser melhor do que eu foi. Querem me julgar tudo bem, eu aceito todos os julgamentos, mas o que preferem? Que eu me entregue às drogas, ao mundo ? Ou que tente concertar o que fiz de errado ? Se você estivessem no meu lugar o que fariam ? A justiça já está sendo feita no tribunal. Só essa chance que peço a todos e aos eventos e organizações. #resiliencia #querovoltar #mma #bellator #bellatormma #shootobrasil #roadfc #pancrase #acb #onefc #errejota #jp #br

Post udostępniony przez Marlon Sandro (@marlon_gladiator)

Marlon Sandro miał bogatą i całkiem udaną karierę w MMA. Brazylijczyk początkowo walczył w kraju w organizacji Shooto, następnie w Japonii w Pancrase, World Victory Road Sengoku, a stamtąd trafił do Bellatora. Dla Bellatora stoczył 11 walk uzyskując bilans 8-3. Później zmieniał organizacje na Pancrase, ROAD FC i Shooto, jednak na sześć ostatnich walk jego bilans to 2-2-2. Ostatni pojedynek Sandro stoczył w marcu 2016 roku na gali ROAD FC 029 na której przegrał przez decyzję z Mu Gyeom Choi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *