Macy Chiasson kontuzjowana, Aspen Ladd bez rywalki na UFC on ESPN 27

Image courtesy of MMA Junkie

Co-main event najbliższej gali UFC wypada z karty walk na godziny przed ważeniem.

W późnych czwartkowych godzinach organizacja UFC podała informację, że starcie zaplanowane jako co-main event gali UFC on ESPN 27, nie odbędzie się. Macy Chiasson (7-1, 5-1 w UFC, #10 w rankingu UFC) doznała kontuzji i jej pojedynek z Aspen Ladd (9-1, 4-1 w UFC, #3 w rankingu UFC) nie odbędzie się. 26-latka już wyzwała do walki Mieshę Tatę jednak trudno się spodziewać by Cupcake podjęła walkę z tak małym wyprzedzeniem.

Chiasson trafiła do UFC wygrywając 28 edycję show The Ultimate Fighter. W oktagonie największej organizacji MMA na świecie zanotowała już pięć zwycięstw i jedną porażkę. Pokonała m.in. Marion Reneau i Shannę Young.

Ladd nie walczyła od ponad 1,5 roku. W ostatnim występie powróciła do zwycięstw pewnie pokonując Yanę Kunitskayę przed czasem. Wcześniej Aspen w kontrowersyjnych okolicznościach przegrała starcie z Germaine de Randamie.

Gala UFC on ESPN 27 odbędzie się w UFC APEX w Las Vegas, w walce wieczoru Cory Sandhagen podejmie powracającego po karze zawieszenia T.J. Dillashawa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *