Lyoto Machida zagrożony zwolnieniem z UFC

(foto: mmagospel.com)

Jak podają zagraniczne serwisy Lyoto Machida jest zagrożony zwolnieniem z UFC. Jeśli były mistrz przegra niedawno ogłoszoną walkę z Randym Couture na UFC 129 w Toronto, będzie miał 3 porażki z rzędu. Dana White wypowiedział się na ten temat stanowczo:

„Po zdobyciu tytułu przez Lyoto, Joe Rogan powiedział: Witamy w erze Lyoto Machidy, i ja również tak myślałem. Później Lyoto przegrał z Shogunem, by w walce po utracie tytułu polec na punkty z Quintonem Rampage Jacksonem. Walka z Couturem jest dla Lyoto walką o wszystko”

11 thoughts on “Lyoto Machida zagrożony zwolnieniem z UFC

 1. Ale jaja, tak sobie niedawno pomyślałem, co by było gdyby Lyoto przegrał z Randym…? Jednak Dana jest stanowczy, 3 przegrane z rzędu i bye bye. Wiadomo jednak, że Natural szanse ma małe na zwycięstwo

 2. Widać Danka nie przepada za Lyoto, przykładowo Ortiz ma więcej przegranych z rzędu na swoim koncie a jeszcze jest w UFC. Pomijając fakt, że przegrana Z Rampage była delikatnie rzecz biorąc kontrowersyjna.

 3. szkoda myslałem że randy wygra, jego ostatnia walka z jakimś dobrym zawodnikiem mma i gdyby wygrał choc to niemozliwe bo machida zrobi wszystko żeby wygrać i zostać tam gdzie się najwięcej zarabia, a couture tego nie potrzebuje, już konczy kariere i zaczyna aktorstwo

 4. W sumie to się nie dziwię. Pomimo, że jest utalentowany, to jednak z punktu widzenia marketingowego nie przyciąga zbyt dużo ludzi. Wymieniłbym tu trzy główne powody.

  1 Walczy zbyt asekuracyjnie, co dla większości jest po prostu nudne.

  2 Nie ma tak wyrobionego nazwiska jak Tito, który obronił pas, aż pięć razy i jakby nie było był wielką gwiazdą w UFC.

  3 Charakter. Po prostu jest za grzeczny i ułożony, co w świecie biznesu nie zawsze jest zaletą.

 5. Krótko mówiąc B-REAL Lyoto nie robi show! I tu racja, jednak uważam, że byłby to głupi ruch ze strony Dany, jeżeli by go wyrzucił. Z drugiej strony, może to i lepiej, poszedłby do Strikeforce, oraz umocnił gale Dream (o ile jeszcze będą takie). Gadanie jest jednak jałowe, bo nie wyobrażam sobie, żeby Lyoto przegrał z Randym, no chyba, ze na takich zasadach na jakich to miało miejsce z Rampage.

 6. No niestety jak się walczy czekając na złoty strzał to się zanudza widza.
  Mnie walki Machidy i Spidera nigdy nie interesowały są po prostu NUDNE !
  A UFC to nie tylko walki ale biznes jest agresja są wymiany ciekawe obalenia techniki w parterze to jest kasa… jest uciekanie przed ciosami skradanie się przez wszystkie rundy czekając na błąd przeciwnika nie to nie ma kasy tyle w temacie…

 7. Czy wygra z Randym…?? Ja sercem za Randym, ale dla Coutura, to już jedna z ostatnich walk chyba..?? Ale w sumie jeśli wygra z Dragonem, to czemu ma odejść?? – a dlatego, że wtedy odejdzie jako zwycięzca!
  Ale na poważnie , czy ma szanse z dużo młodszym i szybszym Machidą…realnie raczej nie.

  WAR Randy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *