Kułak przegrywa

 

Nie najlepiej będzie wspominać swój debiut na gali „Beast of the East” reprezentant Naszej federacji Krzysztof Kułak. „Model” po dwóch rundach przegrał przez decyzję z Hansem Stringerem, wschodzącą gwiazdą tamtejszej federacji.
Jeszcze przed walką Polak opanowywał emocje i był pewny swego. – Jestem tutaj dobrze znany. Wszyscy nas rozpoznają, wiedzą co to jest KSW i znają polskich zawodników. Ja reaguję bardzo spokojnie. Nie chwalę się, że pojadę tego młodego mimo, że na konferencji prasowej nie czuł respektu – mówił częstochowianin. Słowa Kułaka się nie potwierdziły, a prawda okazała się całkiem inna.
Walka była wyrównana, lecz gdy tylko przenosiła się do parteru przewagę uzyskiwał fighter gospodarzy. Kułak próbował odwrócić losy pojedynku, lecz bezskutecznie. W takiej sytuacji sędziowie nie mieli problemu ze wskazaniem zwycięzcy. Jednogłośnie triumfował Stringera.
Prócz walki z udziałem fightera „KSW Team” odbyło się jeszcze kilka pojedynków z udziałem zawodników, którzy w przeszłości prezentowali swoje umiejętności na galach KSW. W najciekawszej z nich triumfator dziesiątej „Konfrontacji Sztuk Walki” Dave Dalgliesh pokonał na punkty Martina Zawadę.

info konfrontacja.com

więcej fotek tutaj

One thought on “Kułak przegrywa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *