KSW 28 na żywo w dwudziestu krajach na świecie

Najbliższą galę KSW 28: Fighters’ Den oraz kolejne wydarzenia organizowane przez Federację KSW będzie można oglądać na żywo w telewizji w dwudziestu krajach na całym świecie, w tym m.in. w USA, Kanadzie, Belgii, Portugalii, Turcji, Maroku, Egipcie, Iranie, a nawet Kuwejcie, Omanie i Bahrajnie.

Dodatkowo retransmisje gal będzie można również zobaczyć w RPA, Chorwacji, Tajlandii, Indonezji, Holandii, Słowenii oraz na Węgrzech i Filipinach.

Wszystkich, którzy nie mają telewizorów lub wolą oglądać KSW na komputerze zapraszamy na transmisje na www.kswtv.com:

– w dwóch wersjach językowych, polskiej i angielskiej

– z dostępem do szatni zawodników i garderoby KSW Girls

– z przewijaniem walk

– z 72-godzinnym dostępem VOD do walk

Informacja prasowa

4 thoughts on “KSW 28 na żywo w dwudziestu krajach na świecie

  1. Hejterzy 😛 ciekawe co byście mówili jakby od jutra wszystkie polskie gale MMA zniknęły. Wtedy byłoby marudzenie, że w Polsce nikt nie organizuje gal MMA. Oczywiście mocno to wyolbrzymiam bo przecież polskie MMA to nie tylko KSW, ale nie da się ukryć, że od KSW wszystko się zaczęło. Wiele organizacji powstawało i upadało, a KSW nadal jest i wciąż się rozwija. To duży sukces, że o KSW i polskim MMA dowiedzą się też ludzie z innych krajów i kontynentów.

  2. Jakoś kilka lat temu interesowałem się mma bez polskich gal i z niczym to nie kolidowało. I mówcie co chcecie, ale rozpropagowanie tego sportu w naszym kraju na większą skalę to zasługa pojedynku pudzilla vs Najman.
    To był medialny strzał w dziesiątkę ze strony KSW, dzięki któremu zyskali również inni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *