KSW 20: Mańkowski vs. Moks – zapowiedź

Dwóch przyjaciół, ale tylko jeden z nich może wygrać. Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku dowiemy się 15 września na gali KSW 20.

7 thoughts on “KSW 20: Mańkowski vs. Moks – zapowiedź

  1. Kej Es Dabliu onli on pejper wiu-w zapowiedzi polskiej gali brzmi jeszcze bardziej wieśniacko, niż się czyta to co napisałem. Chyba, że ludzie ze stanów i japonii oglądają polskie gale, i na nich liczą panowie prezesi…oby to był pierwszy i ostatni tak beznadziejny ich pomysł ;/. Żeby jeszcze walczył Mamed Cipao to miałoby to sens ale będzie gala w połowie amatorska szczerze mówiąc.

  2. Oby Moks go przed czasem położył.Mańkowski związał sie z KSW,Moks zaś jest zawodnikiem M-1 Global.Przegrał w kontrowersyjnych okolicznościach z Saidovem.Albo powinni dać dogrywkę.

  3. Różal za mało smaru na ciele . Żeby wygrać musisz mieć więcej tych bazgrołów .A najlepszy jest ten kretyn dla którego idolem i guru jest …pies rasy amstaf… Cóż za wyszukany ideał :)))) Ale na ,,strasznego” piłkarza wystarczy . Natomiast Pudzian jak to Pudzian…..i jego braciszek ksywa – przypał…..no coment .Szkoda że nie walczy inny zawodnik o strasznej ksywie twardziela – cipao :))) vel podpizdziek :))) Reszta walczących – pełny szacunek .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *