KSW 19 – zapowiedź

Dziesięciominutowa zapowiedź promująca gale KSW19. Przedstawiony został także przeciwnik Mameda, a jest nim Rodney Wallace z rekordem 12-4

17 thoughts on “KSW 19 – zapowiedź

  1. Jeżeli Mamed do końca swojej kariery będzie bił się na KSW to straci na tym. Wszyscy widzą jakich dostaje przeciwników ( przechwalanych przez tą federacje np. weteran UFC który bił się z najlepszymi ), a zasługuję na najlepszych, a niestety najlepsi są w UFC.

  2. Mamed bijąc się dla KSW na pewno nie straci finansowo, w stanach raczej nie miałby szans na dużo większe pieniądze, tam kokosy zarabiają najlepsi a z całą sympatią do Mameda, uważam że do światowej czołówki zdecydowanie się nie zalicza.
    Co do gali- teraz już wiem, że na galę nie pójdę, bo szkoda pieniędzy, Mamed był czynnikiem decydującym dla mnie, a konkretnie jego przeciwnik. Zresztą, czego ja się spodziewałem…Lombarda?HEHE. A oglądać kolejnej żałosnej i nieciekawej walki Chmielewskiego Horwicha i pozostałych „świeżynek”zwyczajnie nie mam ochoty.

  3. Panowie niestety to jest czysty biznes, to nie akcja charytatywna. Takie walki podbijaja Mamedowi bilans, on robi pieniadze i Pan Martin i Maciej bogaca sie. To w przyszlosci moze zaprocentowac kiedy beda negocjowali ewentualny kontrakt z UFC na kilka walk, a z reguły 20% idzie do managera zawodnika.
    Mysle, ze juz teraz powinien powalczyc z najlepszymi z UFC, zeby zobaczyc gdzie tak naprawde jest, mlodszy nie robi sie.

  4. Dlaczego Cipao bedzie walczyl o pas z kolesiem ktory nigdy nie walczyl na KSW. Wyjdaje mi sie, ze powinni byc obaj pretendenci do pasa, ktorzy wywalczyli sobie mozliwosc walki o pas a nie, ze biora kolesie nie wiadomo skad byleby Cipoa dostal pas. Dziwne

  5. 10 minut kompletnych bredni ! oni sami nie wierzą w to co mówią taka jest prawda , liczy się tylko kasa kasa i jeszcze raz kasa ! czekałem z zaciekawieniem kogo dostanie mamed , i co szkoda gadać ! nie ma ani jednej ciekawej walki . to już wolę obejrzeć el-kuternogę najmana z koksem bo chociaż z mma nie ma to nic wspólnego , to na pewno będzie się z czego pośmiać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *