Wyniki konkursu MMA Attack i Fight24.pl

Niniejszym prezentujemy wyniki konkursu, w którym do wygrania były podwójne zaproszenia na piątkową galę MMA Attack 2. Zainteresowanie konkursem było duże, w związku z tym otrzymaliśmy naprawdę sporo odpowiedzi. Tak naprawdę, to szczerze żałujemy, że nie możemy wszystkich uczestników obdarować biletami na ww. galę ale taka już jest idea konkursów, ktoś przegrywa aby wygrać mógł ktoś.

Z uwagi na to, że tym razem postawiliśmy bardziej na konkurs wiedzowy z nie do końca oczywistymi odpowiedziami, kilka osób wpadło niestety w pułapkę podchwytliwego pytania numer jeden.

Prawidłowe rozwiązania:

Pyt.1. Proszę podać nazwiska dwóch zawodników biorących udział w pierwszej gali MMA Attack, którzy w czerwcu 2010 roku w Gdyni zmierzyli się w walce między sobą.

Odp.1. Damian Grabowski i Michał Kita zmierzyli się ze sobą w Gdyni, 12 czerwca 2010r. podczas gali BOTE. Obydwaj zawodnicy wzięli potem udział w pierwszej gali MMA Attack w Warszawie. Stoczyli tam osobne walki.

Pyt.2. Kto był zwycięzcą ww. starcia?

Odp.2. Damian Grabowski zwyciężył w 3 min. 25 sek. rundy pierwszej poprzez niezdolność do kontynuowania walki, spowodowaną kontuzją Michała Kity (TKO)

Pyt.3. Proszę podać ilu byłych zawodników federacji UFC, stoczy walki na gali MMA Attack 2 i kto to będzie.

Odp.3. Dwóch byłych zawodników UFC stoczy walki na gali MMA Attack 2. Będą to: Eddie Sanchez oraz Peter Sobotta.

 

Spośród osób, które odpowiedziały prawidłowo wylosowaliśmy użytkowników o nickach:

Blefort (e-mail: vitorbelfort1 @ o2.  pl)

mariakk (e-mail: mariakk @ onet. eu)

Osoby te otrzymają również informacje na swoje adresy e-mail wraz ze szczegółową instrukcją odebrania należnych, podwójnych wejściówek. Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie i życzymy powodzenia przy następnych konkursach organizowanych na naszych łamach. Dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *