Kategoria | Polskie MMA

Krzysztof Kottas vs Marcin Stopka na FEN 19

Znamy ostatnie, dziesiąte zestawienie na gali Fight Exclusive Night 19 „Bitwa o Wrocław”. W kategorii do 70 kilogramów w formule K-1 zmierzą się ze sobą Marcin Stopka (2-2) z Krzysztofem Kottasem (0-0).

Krzysztof Kottas to zawodnik trenujący w klubie UKS Gladius Trzebnica. Na zainteresowanie ze strony FEN zapracował sobie dzięki dobrej postawie na Summer Camp”. To tam wywalczył zawodowy kontrakt w Fight Exclusive Night, a Paweł Jóźwiak, czyli prezes federacji, wiąże z nim spore nadzieje. – Moim zdaniem to chłopak, który może sporo namieszać w swojej kategorii wagowej. Mamy mocnych zawodników w K-1, ale cały czas myślimy o kolejnych ciekawych postaciach, które pozwolą nam się rozwinąć. Kottas ma papiery na mistrza. Naprawdę, widziałem jego podejście do sportu – ma zadatki na wysokiej klasy wojownika – przyznał.

Marcin Stopka w jeszcze klatkoringu FEN zadebiutował podczas FEN 13 „Summer Edition” w Gdyni. W przeszłości miał już okazję bić się z bardzo mocnymi, utytułowanymi przeciwnikami. Co najważniejsze, potrafi z nimi wygrywać – w przeszłości sprawił niemałą sensację, pokonując na międzynarodowej gali FBF w Krynicy zawodowego mistrza świata Sandora Gronai z Węgier.

Stopka pochodzi z niewielkiej górskiej wsi Jaworki koło Szczawnicy, ale trenuje w klubie Fight House Nowy Sącz. Formę i umiejętności szlifuje u znakomitego zawodnika i trenera Rafała Dudka, który swoim podopiecznym przekazuje wiedzę zdobytą m.in. w słynnym holenderskim klubie Mike’s Gym. Jaworczanin zaliczany jest do największych talentów swojego pokolenia, czego potwierdzeniem są m.in. dwa złote medale zdobyte w ubiegłym roku na Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Czech w formułach full contact i K-1 oraz brązowy medal wywalczony na Pucharze Polski K-1 w 2014 roku.

Poznaliśmy już zatem wszystkie zestawienia, które będziemy mieli przyjemność oglądać 14 października we Wrocławiu.

Pełna karta walk prezentuje się następująco:

77 kg K-1 – Wojciech Wierzbicki VS Paweł Biszczak

77 kg MMA – Bartłomiej „Ruby”Brzeziński – Gabriel Al.-Sulwi „Arab”

+95 kg K-1 – Nikolaj Falin VS Arkadiusz Wrzosek

77 kg MMA – Nassourdine Imavov VS Michał Michalski

65 kg K-1 – Marta Waliczek VS Róża Gumienna

84 kg MMA – Bartosz Leśko VS Paweł Brandys

56 kg MMA – Magdalena Rak VS Barbara Nalepka

70 kg K-1 Marcin Stopka VS Krzysztof Kottas

70 kg MMA – Patryk Nowak VS Mateusz Głąb

77 kg MMA – Tymoteusz Łopaczyk VS Adrian Błeszyński

Bilety na FEN 19 „Bitwa o Wrocław” dostępne są na stronie www.fen-mma.com/bilet.

Informacja prasowa

suplementy
Tags: , , , , , , , , , , , ,

3 komentarze to “Krzysztof Kottas vs Marcin Stopka na FEN 19”

  1. Maciej - naczelny hejter pisze:

    Hehe swoją droga zawsze zastanawiało mnie dlaczego w Ameryce zawodnicy są tacy barwni (nie mam na myśli koloru skóry), różnorodni i w ogóle a w Polsce wszyscy prawie to łyse młotki kwadratowe łby nieskalane myślą i te kwadratowe szczęki rozjebane od testosteronu od koksowania.

  2. MMA pisze:

    No. Szczególnie Marta Waliczek,Róża Gumienna, Magdalena Rak i Barbara Nalepka „to łyse młotki kwadratowe łby nieskalane myślą i te kwadratowe szczęki rozjebane od testosteronu od koksowania”.

  3. Maciej - naczelny hejter pisze:

    Przecież nie chodzi mi o kobiety gamoniu. Widzę, że nie wpadłes sam na to.

Trackbacks/Pingbacks


Napisz komentarz

Dzisiaj polecamy


Fight24 video

Error type: "Forbidden". Error message: "Access Not Configured. YouTube Data API has not been used in project 37652383434 before or it is disabled. Enable it by visiting https://console.developers.google.com/apis/api/youtube.googleapis.com/overview?project=37652383434 then retry. If you enabled this API recently, wait a few minutes for the action to propagate to our systems and retry." Domain: "usageLimits". Reason: "accessNotConfigured".

Did you added your own Google API key? Look at the help.

Check in YouTube if the id PLS__aWLcyTYnE6gHkg1XeK8RTu77vppkC belongs to a playlist. Check the FAQ of the plugin or send error messages to support.

Najbliższa gala

ONE Championship 109: King of the Jungle

Data: 28.02.2020 Singapore Indoor Stadium – Singapur

GLORY 75: Utrecht

Data: 29.02.2020 Central Studios, Utrecht – Holandia

UFC Fight Night 169: Benavidez vs. Figueiredo

Data: 29.02.2020 Chartway Arena, Norfolk, Virginia – USA

ACA 105 – Kazachstan

Data: 6.03.2020 Ałmaty Arena, Ałmaty – Kazachstan

Invicta FC: Phoenix Series 3

Data: 6.03.2020 Memorial Hall, Kansas City, Kansas – USA

Zobacz więcej gal »

Współpraca

Patronat medialny

Fight24 na FB i TwitterZaprzyjaźnione kluby

fight24 mma

Polecane serwisy

Kontakt

Znajdź nas na

Informacje

Popularne tagi

Alistair Overeem Anderson Silva Bellator BJJ BJ Penn boks Brock Lesnar Cain Velasquez Dana White Dan Henderson DREAM Fedor Emelianenko fight24.pl Frank Mir Gegard Mousasi Georges St. Pierre Grappling GSP Jan Błachowicz Jon Jones Josh Barnett Junior Dos Santos K-1 kickboxing KSW Lyoto Machida Mamed Khalidov Mariusz Pudzianowski mma MMA INFO MMA News Muay Thai Nick Diaz Randy Couture Rashad Evans Shane Carwin Tito Ortiz Tomasz Drwal TUF UFC

© 2020 FIGHT24.PL – MMA i K-1, UFC.