Kontuzja Robbie Lawlera nie jest zbyt poważna i mistrz chce wrócić na galę UFC 195

mmaweekly.com
mmaweekly.com

Okazało się, że kontuzja Robbiego Lawlera nie jest na tyle poważna, że miałaby go wyeliminować z akcji na dłuższy okres.

Co prawda zestawiana wcześniej walka Lawlera z Carlosem Conditem na UFC 193 nie dojdzie do skutku ponieważ będzie to za krótki okres, jednak mistrz wagi półśredniej nie będzie musiał czekać zbyt długo. Podczas programu UFC Tonight potwierdzono, że Lawler będzie mógł wrócić na UFC 195 w styczniu. Na tej gali miały początkowo walczyć Ronda Rousey i Holly Holm, ale z powodu kontuzji Lawlera, ich pojedynek został przesunięty na UFC 193 jako walka wieczoru.

W ostatniej walce na UFC 189, Lawler (26-10, 1 NC) z sukcesem obronił tytuł mistrza w starciu z Rorym MacDonaldem. Walka zakończyła się decyzją i tym samym „Ruthless” wygrał swoją pierwszą obronę pasa. Jeszcze wcześniej w drodze po mistrzowski pas Lawler pokonał Jake’a Ellenbergera, Matta Browna i Johny’ego Hendricksa, któremu odebrał tytuł w drugiej walce.

Na szczęście wszystko ułożyło się w miarę dobrze i walka Lawlera z Conditem odbędzie się z niewielkim poślizgiem więc zawodnicy i fani nie będą długo czekać.

5 thoughts on “Kontuzja Robbie Lawlera nie jest zbyt poważna i mistrz chce wrócić na galę UFC 195

  1. Celowe zagranie UFC, do której zmuszono Lawlera, a nie żadna kontuzja. Gdy dowiedzieli się, że mogą Hunta z Fedorem zestawić i Ronde na UFC 193, żeby zapełnić stadion postanowili przenieść Condita i Lawlera. Nawet nie wspomnieli jaka to kontuzja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *