Koniec współpracy między Paulie Malignaggim i Conorem McGregorem

brandonmagnus_photo Instagram

Współpraca między bokserem Paulie Malignaggim i Conorem McGregorem właśnie dobiegła końca po tym jak obóz McGregor opublikował zdjęcia ze sparingu.

Na trzy tygodnie przed walką Conora McGregora z Floydem Mayweatherem, Paulie Malignaggi zdecydował się opuścić obóz Irlandczyka, a powodem tej decyzji mają być upublicznione zdjęcia ze sparingu sugerujące, że Malignaggi został znokautowany przez McGregora.

Magic Man wyjaśnił powód dla którego zdecydował się opuścić team McGregora, co wiąże się zarówno z opublikowanymi zdjęciami jak również z oczywistych błędów popełnianych podczas obozu. Malignaggi nie chciał jednak zagłębiać się w szczegóły.

— Chciałem po prostu oczyścić atmosferę. Dzisiaj opuszczam obóz treningowy McGregora. Przyszedłem z najlepszymi intencjami i chciałem pomóc. Szansa na bycie częścią tak dużego wydarzenia bardzo mnie ekscytowała.

— Wierzę, że Conor i ja wzajemnie się szanujemy w ringu, obaj zyskaliśmy na dobrej pracy podczas dwóch sesji sparingowych. Pojawiały się różne kwestie poza ringowe i pewne praktyki stosowane podczas obozu z jakimi się nie zgadzałem i dlatego podjąłem taką decyzję. Nie ja dyktuję warunki obozu treningowego, który nie jest mój, ale to ja decyduję, czy chcę być jego częścią. Nie zdradzę taktyki jaką widziałem w dwóch sesjach sparingowych z Conorem.

— Będę mówił o tym, co jest tego warte. O kwestiach, które mnie irytowały opowiem w swoim czasie. Życzę zespołowi McGregora powodzenia w dalszych przygotowaniach i czekam na powrót do Las Vegas na tydzień medialny.

Podczas wywiadu dla ESPN, Malignaggi przedstawił sprawę nieco inaczej jeśli chodzi o przygotowania McGregora do pojedynku.

— Chciałem być częścią tego wydarzenia, ale nie w ten sposób i właśnie dlatego wszystko się zmieniło. Nie będę zdradzał jakichkolwiek informacji na temat taktyki i tego nad czym (Conor) pracuje – nie zrobiłbym tego. Jednak to wszystko to fiasko. To istny cyrk!

Co do upublicznionych zdjęć ze sparingu, to Paulie żąda od McGregora opublikowania całego nagrania, a nie tylko kilku zdjęć na których korzystniej wypada Irlandczyk.

— Nie jest zbyt miłe pokazywać zdjęcia, które nie ukazują prawdy, to był (upadek) po odepchnięciu na sparingu, wrzuć całe nagranie bez edycji od 1 do 12 rundy.

— UFC ma kamery na całej siłowni nagrywające 24/7. Nagranie bez edycji istnieje od 1 do 12 rundy z wtorkowego wieczoru, pokaż je fanom niech zobaczą.

— Przyszedłem pomóc w obozie, a nie po to, by być wykorzystywanym, teraz ty pokaż prawdę. Opublikuj pełne, nieedytowane video z wtorku.

— Właściwie to zlałem jego dupę w 24 godziny po przylocie, dlatego właśnie mówię o tym nagraniu i nie chcę być małostkowy, ale jest już na to za późno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *