Koniec emerytury, Conor McGregor zapowiedział powrót do rywalizacji

John Locher / AP

Zapewne wielu fanów MMA nie jest zaskoczonych ostatnią zapowiedzią byłego mistrza wagi piórkowej i lekkiej UFC Conora McGregora, ponieważ przewidywali, że emerytura Irlandczyka nie potrwa zbyt długo.

Conor McGregor ogłosił dzisiaj na Twitterze, swój zamiar powrotu do rywalizacji w Oktagonie. Irlandzki gwiazdor, który wczoraj wdał się w kontrowersyjną słowną wojnę z mistrzem wagi lekkiej Khabibem Nurmagomedovem, okazały dzisiaj na Twitterze skruchę oraz ogłosił swoje zamiary powrotu do UFC.

„Chcę iść naprzód, z moimi fanami wszystkich wyznań i wszystkich środowisk. Wszystkie wyznania rzucają nam wyzwanie, byśmy sami byli najlepsi. To jeden świat i jeden dla wszystkich ❤️ Teraz, do zobaczenia w Oktagonie.”

Jeśli słowa McGregora o powrocie do rywalizacji są prawdziwe, The Notorious okazał się niezbyt słowny po ogłoszeniu przejścia na emeryturę zaledwie tydzień temu.

Wielu fanów i osób związanych ze środowiskiem MMA twierdzi, że ogłoszenie zakończenia kariery po raz drugi przez McGregora było prawdopodobnie przygotowaniem gruntu pod negocjacje z UFC w sprawie jego następnej walki.

Nie wiadomo, czy następna walka Conora McGregora będzie rewanżem przeciwko Khabibowi Nurmagomedovowi, ale ich ostatnie wymiany wpisów w mediach społecznościowych mogą sugerować, że również jest to budowanie gruntu pod walkę, która przy takich emocjach jej towarzyszących sprzedałaby się wyśmienicie.

3 thoughts on “Koniec emerytury, Conor McGregor zapowiedział powrót do rywalizacji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *