Kolejne walki dodane do gali EET Polkowice

Pojawiły się kolejne nazwiska jakie zobaczymy na Gali EET już 02 grudnia br. w Polkowicach.

Adam Piastowski po kontuzji wraca na ring. Zawodnik z Klubu Jenel Fight Time zmierzy się z Fabio Di Lalla z Klubu Armia Polkowice. Do tej wali miało dojść w Żaganiu, ale z powodu kontuzji Piastowskiego miał zastąpić Łęczycki. Jak widać Adam Piastowski wrócił do formy i zmierzy się z polkowiczaninem.

Została jedna walka przeniesiona z Żagania. A mianowicie Marcin Moskwa z Klubu FIGHT HOBBY z Patrykiem Kimula z Klubu Malinowski Team. Organizatorzy zapewniają, że te nazwiska pojawią się również w styczniu w Żaganiu mając najprawdopodobniej innych przeciwników.

Z Klubu Armia Polkowice zobaczyć będzie można również Kacpra Muszyńskiego, jego przeciwnik jeszcze nie jest znany. Mariusz Skupin który zmierzy się z Krzysztofem Podemskim z Klubu Malinowski Team. Patryk Klak który w ringu stanie z Kacprem Stemplewskim z Klubu Shidokan Jelenia Góra.

Organizatorzy zapewniają, ze do ringu powróci Bartek Muszyński, który 11 listopada stoczy walkę z zagranicą, a następnie zobaczymy jego w ringu w Polkowicach.

Dominik Zadora (19-6) z Klubu K.O.GYM MUAY THAI WROCŁAW Utalenowany z ogromnym doświadczeniem, między innymi:4- krotny Mistrz Polski Muay Thai, zdobywca Pucharu Świata WKF,zawodowy Mistrz Europy ISKA, zwycięzca licznych Gal i Turniejów. Z kim zawalczy w Polkowicach dowiemy się już niedługo.

Jarosław Zawodni (10-4)z Klubu KO GYM Świebodzice jest gotowy do walki i również zobaczymy jego w Polkowicach. To Tylko ostatnie sukcesy Zawodniego Mistrzostwa Polski PZKB K1 marzec 2017 – 1 miejsce, Mistrzostwa Polski PZKB Oriental Rules 9-11.12.2016 1 miejsce-Wygrana, walka zawodowa na gali Battle Of Warriors Sierpień 2016 , Mistrzostwa Polski K1 – Wrocław Czerwiec 2016  II miejsce. To garstka osiągnięć Jarka. Ponieważ na swoim koncie posiada ponad 100 walk.

Gala Sportów Walk w Polkowicach! Już 02 grudnia odbędzie się Gala Sportów Walk na zasadach K-1. Wszystkie walki będą zawodowe. Nie odbyła się 07 października Gala w Żaganiu (zniszczony dach przez Orkan Ksawery), ale i ona odbędzie się. Gala w Żaganiu została przeniesiona na styczeń, ale Organizatorzy nie zamierzają odpoczywać i już 02 grudnia zapewnią emocje w Polkowicach.

Wydarzenie odbędzie się w Miejskim Klubie Sportowym przy SP2 ul. Dąbrowskiego 1a w Polkowicach. Strat wydarzenia godzina 19.00!

To tylko kilka nazwisk zawodników, których zobaczymy w Polkowicach 02 grudnia br. !

W najbliższych dniach przedstawimy cały fight card, który będzie mocnym zestawieniem sportowym. Nie zabraknie emocji w ringu!

Przypomnijmy Gala w Żaganiu jest tylko przeniesiona na inny termin, wiec Organizacja EET wróci do tego miasta na początku roku – zapewnia Zarząd EET – a dziś zaprasza do Polkowic.

Nie zabraknie sportowych emocji, w tym barbórkowym czasie na Dolnym Śląsku!!! Nie może Was zabraknąć!

Informacja prasowa

One thought on “Kolejne walki dodane do gali EET Polkowice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *