Knockout Art 7 i Amatorska Liga Muay Thai w Swarzędzu

Knockout Art wraca po wakacjach z kolejną, siódmą już edycją Gali. 7 października w Swarzędzu zaprezentują się czołowi zawodnicy z Wielkopolski i nie tylko w najbardziej widowiskowych formułach Muay Thai i MMA.

Do tej pory na ringu Knockout Art występowała sama czołówka sportów walki: Artem Voskoboynikov, Pavel Obozny, Łukasz Radosz czy Petra Castkova. Tym razem zobaczymy między innymi Oskara Siegerta (Legion Bydgoszcz) – zdobywcę brązowego medalu The World Games. W formule MMA wystąpią młodzi obiecujący zawodnicy m.in. Jakub Mroczkowski (Czerwony Smok) i Michał Buganik (Malinowski Team). Tradycyjnie Galę poprzedzi Amatorska Liga Muay Thai, na której szansę sprawdzenia swoich umiejętności będą mieli mniej doświadczeni uczestnicy.

Zaproszenie na VII edycję Amatorskiej Ligi Muay Thai Knockout Art!

Dla zwycięzcy wszystkich edycji wyjazd do Tajlandii oraz sprzęt treningowy marki Yokkao! Knockout Art serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w lidze Muay Thai!

Poniżej komunikat organizatora:
1. Nazwa zawodów: Amatorska Liga Muay Thai Knockout Art 7.
2. Termin: 7.10.2017
3. Miejsce zawodów:  ulica św. Marcina 1, 62-020 Swarzędz, Polska,
4. Organizator zawodów Knockout Art Polska, E-mail: liga@koart.pl Strona internetowa: http://koart.pl/ Szczegółowe informacje na stronie organizatora oraz w wydarzeniu
https://www.facebook.com/search/top/?q=amatorska%20liga%20knockout%20art%207

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *