Khamzat Chimaev sprowokował Conora McGregora do odpowiedzi na wyzwanie do walki

Fot. UFC

Zawodnik wagi półśredniej UFC Khamzat Chimaev kolejny raz uderzył w byłego podwójnego mistrza Conora McGregora, prowokując go i zmuszając do odpowiedzi na rzucone wyzwanie.

Na początku tego tygodnia, w wywiadzie dla reportera Adama Zubayraeva, Khamzat Chimaev twierdził, że w 2018 roku poleciał do Irlandii, aby utrzeć nosa McGregorowi. W tym czasie McGregor przygotowywał się do walki z mistrzem wagi lekkiej Khabibem Nurmagomedovem i atakował go ostrym trash talkiem. Chimaev, zdeterminowany, aby bronić honoru Nurmagomedova, poleciał do Irlandii pod pozorem treningu z McGregorem, ale został zatrzymany przez lokalne władze, zanim udało mu się dostać Irlandczyka w swoje ręce.

Chimaev powtórzył to na Twitterze w środę mówiąc, że jest to „prawdziwa historia”.

„Prawdziwa historia. Przyleciałem do Irlandii, przed walką Khabiba, by pobić Conora McGregora za to, co powiedział o naszym honorze, ale nie wpuścili mnie do kraju. Potrzebujesz dużej ochrony, słaby człowieku Conorze McGregor.”

Ponadto, „Borz” strollował McGregora umieszczając na Twitterze przerobione zdjęcie. Oraz poprosił Dana White’a o zestawienie mu pojedynku z Nate’em Diazem, Jorge Masvidalem i Conorem McGregorem z którymi chciałby walczyć w jedną noc.

„Zaczynam się nudzić, proszę Dana White, daj mi Nate’a Diaza, Jorge Masvidala i Conora McGregora na walki w jedną noc. Mogę zmiażdżyć ich wszystkich… Nie jestem zarozumiałym gościem, jestem po prostu pewny siebie. Zrozumiem jeśli nie będą chcieli ze mną walczyć.”

To sprawiło, że „The Notorious” odpowiedział na wyzwanie Chimaeva publikując jedynie krótkie – „Akceptuję!”

Z kolei Chimaev postanowił zabawić się nieco z Irlandczykiem i odpowiedział mu – „Błagaj mnie.”

Wygląda na to, że szykuje się nam nowa i interesująca rywalizacja na słowa, tylko czy znajdzie ona swój finał w Oktagonie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *