„Khabib Nurmagomedov powinien zostać pozbawiony tytułu jeśli nie podejmie walki” – Conor McGregor przedstawił swoje stanowisko w sprawie mistrza wagi lekkiej

Chris Unger/Zuffa LLC via Getty Images

Conor McGregor uważa, że mistrz wagi lekkiej UFC Khabib Nurmagomedov powinien zostać pozbawiony tytułu, jeśli nie zobowiąże się do kolejnej walki.

Conor McGregor jest obecnie ona kilka dni przed walką w wadze lekkiej z Dustinem Poirierem w rewanżu na gali UFC 257.

Przed tą walką, jest sporo tajemnicy wokół mistrza Khabiba Nurmagomedova i jego przyszłości, ponieważ ogłosił on w październiku przejście na emeryturę, ale nadal nie zrzekł się tytułu. Podczas gdy prezydent UFC Dana White wydaje się być optymistą i uważa, że Nurmagomedov będzie walczył ponownie, McGregor uważa, że mistrz musi zobowiązać się do walki.

„Naprawdę mnie to nie obchodzi” – powiedział McGregor o Nurmagomedovie, z którym przegrał w 2018 roku, na konferencji prasowej przed UFC 257. „On nie powiedział (że może walczyć ponownie), Dana to powiedział. Po prostu przejdźmy przez tę walkę. Wszyscy ci ludzie, którzy są tutaj, jest mnóstwo wyzwań. To jest ciężki biznes. Sprawy potoczyły się nie najlepiej w jego życiu osobistym, nie życzę mu niczego złego. Tak jak powiedziałem, to było w 2018 roku, minęło dużo czasu.

Świat wie, że ta walka nie jest skończona.  Ta wojna się nie skończyła. Sport potrzebuje, aby to się wydarzyło. Ludzie potrzebują tego, chcą żeby do tego doszło. Nie będę się za tym uganiał, jeśli on tego nie chce. To tyle. Zachowam spokój i pójdę dalej. To jest to co robię. Wracam do dywizji 155 funtów. Z czasem pokażę światu co jest czym i to wszystko. Zaczyna się to w sobotnią noc przeciwko Dustinowi Poirierowi.

To, co powiem, to tak długo, jak Nurmagomedov i ja nie zawalczymy ponownie, nie będzie problemu. To wszystko. Jeśli nadal będzie uciekał, nie jestem pewien, zobaczymy, co się stanie. Postawiłbym sprawę w ten sposób, że jeśli ten człowiek nadal będzie unikał tego i unikał zobowiązania do ponownego podjęcia rywalizacji, tytuł powinien zostać mu odebrany i powinniśmy zaangażować się w walkę o tytuł. Ale jestem pewien, że to się stanie po tej walce.

Jestem zainteresowany, aby usłyszeć, jaka jest wymówka lub co zostanie powiedziane po walce, ale przewiduję pozbawienie go tytułu”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *