Khabib Nurmagomedov krzyczał do Dana White’a podczas walki z Michaelem Johnsonem

Esther Lin, MMA Fighting
Esther Lin, MMA Fighting

Rosjanin o tym, co powiedział do prezydenta UFC podczas walki.

Podczas wczorajszej gali UFC 205 Khabib Nurmagomedov (24-0, 8-0 w UFC, #2 w rankingu UFC) w parterze zmiażdżył Michaela Johnsona (17-11, 9-7 w UFC, #6 w rankingu UFC). Przed tym pojedynkiem Rosjanin otrzymał do podpisania kontrakt na walkę z Eddiem Alvarezem (29-4, 3-2 w UFC) jednak do walki ostatecznie nie doszło i Amerykanin zmierzył się z Conorem McGregorem (21-3, 9-1 w UFC). O niezadowoleniu z tej sytuacji Khabib rozmawiał z Daną Whitem…podczas swojej walki z Johnsonem.

Rozmawiałem z Daną Whitem i powiedział 'Nie wysyłaj mi więcej swoich fałszywych kontraktów, ja potrzebuję prawdziwego kontraktu.’ On odpowiedział 'tak, masz skończyć tę walkę.’ Ja powiedziałem 'Ty wiesz, że tylko ja na to zasługuję. Po tej walce chcę prawdziwy kontrakt.’ On powiedział 'Ok, skończ to.’

Po zakończeniu walki powiedziałem mu, że czekam na zgodę na walkę. Może Brooklyn, czemu nie 209, 210 w Las Vegas? Gdziekolwiek, nie ma to znaczenia. Rosja, Irlandia, mogę walczyć w Twoim ogródku.

Khabib Nurmagomedov vs. Conor McGregor w walce o pas wagi lekkiej?

15 thoughts on “Khabib Nurmagomedov krzyczał do Dana White’a podczas walki z Michaelem Johnsonem

 1. Z tego co mówił w wywiadzie to w przerwach między rundami krzyczał do Łysego, a ten do niego najpierw skończ tę walkę, no i skończył 🙂 Teraz czeka na prawdziwy kontrakt, a nie jakiś bullshit jak poprzednio.

 2. Khabib będzie mistrzem LW. Już to kiedyś pisałem i napisze raz jeszcze 🙂 jestem zachwycony jego walkami a szczególnie poziomem jego zapasów. Szkoda ze łapie kontuzje i to jest na pewno jego minus. Jestem pewien ze MCG ogarnie.

 3. Mustela to było dwa lata temu!!! Wasz DC tez miał rzucać JJ po octagonie a jak było to kazdy widział !!!! Kazda walka zaczyna sie w stójce!!! A nawet jak obali Mc to i tak walka wróci do stójki. Wiec Mustela i reszta pogódźcie sie ze następne pare lat będziecie oglądać Mc z pasem LW 🙂 Pozdro 🙂

 4. @junior – dobrze wiesz, ze jak masz racje to Ci przyznam.
  JJ nienawidze ale uczciwie przyznaje, ze jest siwietny.
  Conora nie nienawidze, po prostu mam go w du,,,, i wiem tez ze siwetny nie jest bo:
  1. zapasow nie ma wcale dobrych i to wiemy, tak wiec Khabib bedzie nim rzucal
  2. przegral z Diazem, to tak jakby JJ przegral np. z Sonnenem

 5. @Junior-Jeśli już Khabib Mc sprowadzi to Rudy tak prędko nie wstanie, no chyba że się podda lub runda się skończy 😉
  Weź mi przypomnij jak Johnson wstawał… bo zapasy ma na podobnym poziomie co Conor. Diaz nie chciał z nim walczyć bo wiedział jak to się skończy. Coś pier..il że nie będzie się w parterze z nim kotłował bo woli stójkę itd… to po co ten parter trenuje? Nie ma co się rozpisywać, poczekamy zobaczymy.

 6. jak Khabib obali to Rudy nie wstanie chyba ze się runda skończy. Rudy wygrywa dzięki warunkom fizycznym oraz bardzo dobry boksie. Parteru w zasadzie nie ma. Rusek to taka mała wersja Caina, napiera, wywiera presje szybko obala i potem g’n’p. Nikt w UFC nie zagroził jeszcze Khabibowi i należy mu się walka o pas. Jeśli jej nie dostanie to oznacza ze Conor jest pod ochroną białej danuty. no może Ferguson zasługuje na walkę o pas w LW. Pytanie tylko co z pasem piórkowej. niezła patologia…
  @Junior nie porównujmy proszę JJ do MCG bo to inna bajka jeśli chodzi o parter (zapasy).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *