Kamil Chłopik dla Fight24.pl

Zapraszamy do lektury wywiadu z organizatorem Charytatywnej Gali Sportów Walki w Mińsku Mazowieckim, która odbyła się w sobotę 12-ego października. Kamil Chłopik z Walhalla Mińsk Mazowiecki podsumował wydarzenie, którego głównym celem miała być pomoc chorej Kamilce. Zapraszamy do lektury.

Fight24.pl: Za nami pierwsza edycja gali Sportów Walki w Mińsku. Jak wrażenia po ochłonięciu? Cieszysz się, że to już koniec obowiązków organizatora?

Kamil Chłopik: Jeszcze nie ochłonąłem, mieliśmy trochę problemów z transportem powrotnym, ale cóż na przyszłość wiemy komu zaufać, a komu nie. Poza tym mogę chwilę odpocząć po trudach organizacji. Cieszę się bardzo, obowiązek organizatora takiego wydarzenia to jednak bardzo dużo pracy, ciężko było sterować wszystkim na raz. Niektórym na pewno się wydawało, że to prosta sprawa – życzę powodzenia. Szczerze to dla osób, które organizują takie imprezy już kolejny raz to nie jest wielki wysiłek. Dla nas jednak był.

F24: Jak oceniasz sukces gali?

KCh: Sukces można określić na spory, wszystko było jak być powinno, sędziwie dopisali, zawodnicy i trenerzy również. Myślę że gala była na wysokim poziomie. Jeśli chodzi o widzów to przyszło naprawdę sporo osób.

F24: Na gali walczyło kilku Twoich zawodników. Jak udało Ci się pogodzić obowiązki organizatora i trenera?

KCh: To był szczerze mówiąc największy problem, oczywiście obyło się bez mojego sekundowania ze stolika sędziowskiego. W przerwach między rundami starałem się podchodzić do swoich zawodników i udzielać rad.

F24: Czy planujesz kolejne gale z tak szczytnym celem, czy może jakieś bardziej komercyjne?

KCh: Jeśli chodzi o gale to będę się starał, aby była to impreza cykliczna, czy charytatywna czy nie to nie wiem, chciałbym żeby nie było konieczności pomagać, w sensie żeby żeby ludzie nie mieli podobnych tragedii. Oczywiście jeśli trzeba będzie pomóc – bardzo chętnie się na to piszę. Jeśli chodzi o zawody to już 18 stycznia w Mińsku Mazowieckim Mistrzostwa Polski Sztuk Walk federacji WFMC.

Korzystając z okazji chciałbym wymienić sponsorów, którzy nam pomagali w zorganizowaniu gali: Miasto Mińsk Mazowiecki, Gimnazjum nr 3 w Mińsku Mazowieckim, Powiatowy Szpital w Mińsku Mazowieckim, MOSiR, agencja artystyczna Q-DEU, firma „Nasze-ślubne”, agencja fotograficzna „Captor”, Firma remontowo-budowlana Mirosław Wocial.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *