Jose Aldo: Nie obchodzi mnie co mówi Dana White

Brazylijczyk odpowiedział na słowa jakie wypowiedział o nim prezydent UFC.

Przypomnijmy, Dana White określił Jose Aldo (24-1, 6-0 w UFC) jako zawodnika z ogromem talentu ale walczącym bardzo zachowawczo. Na spotkaniu z mediami przed UFC 179 Brazylijczyk powiedział:

Nie obchodzi mnie to co on mówi. On jest biznesmenem, on chce promować swoje gale. On chce żebyśmy wchodzili do klatki i dawali z siebie wszystko nie myśląc o konsekwencjach. Cokolwiek on mówi, nie obchodzi mnie to. Obchodzi mnie to co do mnie mówi Andre Pederneiras. Na tym jestem skoncentrowany.”

Aldo powiedział też, że nie warto słuchać co mówi White za przykład podając kolegę z teamu, Renana Barao (32-2 1 NC, 7-1 w UFC) o którym przed walką na UFC 173 Dana mówił, że może on być numerem 1 rankingu bez podziału na dywizje.

Myślę, że Barao jest wybitnym zawodnikiem i ma wszystko co potrzebne aby być mistrzem ale zagubił się w tym wszystkim co zostało powiedziane.”

Jose kolejną walkę stoczy na UFC 179, gdzie po raz drugi zawalczy z Chadem Mendesem (16-1, 7-1 w UFC, 1# w rankingu UFC). W I walce Aldo znokautował Amerykanina już w I rundzie. Póki co promocja walki idzie dobrze mając w pamięci incydent z ostatniego spotkania obu zawodników.

12 thoughts on “Jose Aldo: Nie obchodzi mnie co mówi Dana White

  1. Dokładnie. Mi się podoba to co widze w klatce w wykonaniu Aldo. A co do samej wypowiedzi Dana to Jose ma racje. W koncu to on wchodzi do klatki naraza zdrowie. Wiadomo, ze ludzie lubia takich freakow co ida na wymiany, ale piekno tego sportu to nie tylko cepowanie.

  2. A powinno obchodzić, bo to White mu kase wypłaca i to White jest jego pracodawcą. Niech więc przy najbliższej okazji nie mówi, że mało zarabia, bo gadanie, że nie obchodzi mnie co pracodawca o mnie mówi, a jednocześnie chce więcej zarabiać jest idiotyczne.

  3. Poważnie? tutaj jest kwestia nie tego jak mocnym zawodnikiem jest Aldo tylko stylu walki, a więc jak go można porownywać do Silvy? no powagi… W ufc na 6 walk wygrał 1 przed czasem i to jeszcze po faulu. Musi wygrać jeszcze kilka razy tak jak z Mendesem, żeby co? gdzie aldo a gdzie silva jeśli chodzi o styl walki…

  4. @restler
    Poza tym w czym Ty podzielasz zdanie „ty”? jak ktoś się nie zachwyca Aldo to ma kupe jeść? Czy że Whitowi (prezesowi organizacji)powinno zależeć na tym, żeby zawodnikowi, który nie przynosi dochodów było dobrze? Jakbym ja był adminem to bym zbanował człowieka, który odsyła ludzi do jedzenia kupy, a tu widze ma poprarcie… W takim razie więcej takich komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *