John Kavanagh twierdzi, że powrót Conora McGregora do Oktagonu może się opóźnić do przyszłego roku

Brandon Magnus/Zuffa LLC

Słowa trenera Conora McGregora, Johna Kavanagha nie napawają optymizmem fanów mistrza wagi lekkiej UFC, którzy chcieliby zobaczyć go w Oktagonie jeszcze w tym roku.

McGregor spędził większość 2017 roku przygotowując się do swojego lukratywnego pojedynku bokserskiego z Floydem Mayweatherem Jr., który stoczył pod koniec sierpnia w Las Vegas.

Założyciel i główny trener SBG Ireland i zarazem trener McGregora, John Kavanagh przyznał ostatnio, że fani powinni uzbroić się w cierpliwość i powstrzymać swoje oczekiwania wobec powrotu Conora do klatki jeszcze w tym roku.

— Prawdopodobnie jest trochę późno, aby realnie oczekiwać kolejnej walki przed końcem roku, ponieważ nawet po tym jak zakończy swoją przerwę trzeba będzie poświęcić sporo czasu na planowanie i realizację obozu treningowego na naszym poziomie. Ciężko jest przewidzieć kolejną walkę w 2017 roku.

Z drugiej strony Kavanagh zaznaczył, że „nieprzewidywalna” natura McGregora sprawia, że ​​walka przed końcem roku nie może być całkowicie wykluczona:

— Znając Conora, mogłem dostać dziś wiadomość, w której napisałby mi coś zupełnie odwrotnego. On jest trudny do przewidzenia, co jest jednym z wielu powodów, dla których jest taki fascynujący.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *