Joanna Jędrzejczyk: Chcę być zapamiętana jako najlepsza zawodniczka

fansided.com Twitter
fansided.com Twitter

Mistrzyni wagi słomkowej o swoim długofalowym celu.

Joanna Jędrzejczyk (12-0, 6-0 w UFC) jest niepokonana w zawodowej karierze, dzierży pas UFC i jest uważana za jednego z najbardziej dominujących mistrzów. Polka nie ukrywa tego, że chce być zapamiętana jako najlepsza zawodniczka MMA.

Wiem, że nie jestem najładniejsza, nie mam wielkich cycków i nie jestem Amerykanką, ale chcę by ludzie zapamiętali mnie jako najlepszą zawodniczkę, niepokonaną w UFC mistrzynię. Chcę być legendą. Chcę by ludzie mówili o mnie za 5, 10, 20 lat, że byłam najlepszą zawodniczką MMA, że była jednym z najlepszych mistrzów UFC w tamtych czasach.

Tego właśnie chcę. Chcę odejść jako niepokonany mistrz. To jest mój cel.

Jędrzejczyk stoczy kolejną walkę podczas UFC 205 broniąc pasa w starciu z Karoliną Kowalkiewicz (10-0, 3-0 w UFC, #2 w rankingu UFC).

To będzie naprawdę piękny poranek dla polskich fanów, ponieważ w Polsce będzie wtedy bardzo wcześnie 13 listopada gdy będziemy walczyły w Nowym Jorku. To jest coś wielkiego. Kocham mój kraj.

Nawet po przenosinach na Florydę nadal jestem Polką. Kocham moje miasto i robię to dla nich tak, więc reprezentuję mój kraj nawet mierząc się z Karoliną Kowalkiewicz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *