Jeremy Stephens vs. Josh Emmett walką wieczoru gali UFC on FOX 28

BJPenn.com

Poznaliśmy walkę wieczoru gali UFC on FOX 28, która odbędzie się w Orlanda na Florydzie.

Pojedynek pomiędzy Jeremym Stephensem oraz Joshem Emmettem, odbędzie się 24 stycznia podczas gali UFC on FOX 28. Starcie pomiędzy oboma zawodnikami będzie walką wieczoru gali na Florydzie.

Jeremy Stephens (27-14) wystąpił podczas ostatnio odbytej gali UFC, pokonując mocnego Doo Ho Choi’a przez TKO w 2 rundzie. Przed zwycięską walką z Gilbertem Melendezem zaliczył dwie porażki z rzędu, przeciwko Frankiemu Edgarowi oraz Renato Moicano. Był dziewięciokrotnie nagradzany bonusami za swoje występy w Oktagonie. W organizacji UFC występuje od 2007 roku, a jego bilans to 14 zwycięstw oraz 13 porażek. Obecnie zajmuje ósme miejsce w rankingu kategorii piórkowej.

Josh Emmett (13-11) przebojem wdarł się do czołówki kategorii piórkowej. Podczas gali UFC, która odbyła się w gdańskiej Ergo Arenie, bezlitośnie wypunktował Felipe Arantesa dostając od jednego sędziego punktację 30-25(!) Kolejny pojedynek w kategorii piórkowej stoczył podczas gali w Winnipeg, pokonując w drugiej najważniejszej walce wieczoru, niezwykle groźnego Ricardo Lamasa przez nokaut  w 1 rundzie. Obecnie zajmuje 4 miejsce w rankingu kategorii piórkowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *