Janek Błachowicz szlifuje zapasy w Ankosie

Janek Błachowicz szlifuje zapasy w Poznańskim klubie.

Janek po odniesionej kontuzji i operacji kolana, ciężko trenuje, ostatnio raczyliśmy was filmikiem z samoobrony dziś Big John wyjechał do Poznania by tam podciągnąć się w zapasach przed debiutem w UFC.

4 thoughts on “Janek Błachowicz szlifuje zapasy w Ankosie

 1. Wiem, ze sport to tez biznes i chodzi tu w duzej mierze o kase, ale Mamed Chalidow powinien przejsc do UFC tak samo jak zrobil to Janek Błachowicz,ktory pokazal,ze ma jaja:) Trzymam kciuki.

 2. Trzymajmy solidarnie za Janka kciuki. sava9e – racja na ten aspekt walki w szczególności musi być 100% przygotowany, bo jak widać wystarczy mieszanka boks/kick boksing + zapasy i można długo dzierżyć tytuł radząc sobie z innymi „mieszankami”.PS Hala treningowa-mata zacna.

 3. gosc@-są trzy powody dla których Mamed na pewno nie będzie walczył w UFC
  1- Jego menedżer Maciej Kawulski (współwłaściciel KSW-jak wszyscy wiemy)nie wypuści kury znoszącej złote jaja.
  2-sądzę, że ambicje sportowe Mameda (a raczej jego siły na zamiary)kończą się na 38milionowym kraju (Polska) w którym jest niekwestionowanym nr 1 (już raz poleciał do Japonii-Sengoku12 na walkę rewanżową z Jorge Santiago i tam popłynął na punkty),a gdzie Sengoku a gdzie UFC???
  no i po 3cie-cyt „Już raz daliśmy menedżerom Mameda do zrozumienia, że jeśli chodzi o przyszłość w UFC , to jesteśmy na „nie”. I jeśli pomysł wróci jeszcze raz damy to do zrozumienia”.Marian Kmita, szef sportu w Polsacie.(cytat z albumu MMA Przeglądu Sportowego)
  Więc wszystko w temacie i o Mamedzie w UFC można zapomnieć. Dla mnie szkoda bo z chęcią zobaczył bym tam tego czeczeńskiego diabła no ale jak widać biznes to biznes…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *