„Jak chcesz zostać BMF-em, skoro nie możesz pokonać małego meksykańskiego dzieciaka?”- Brandon Moreno wyśmiewa pomysł Deivesona Figueiredo

Christopher Hanewinckel-USA TODAY Sports

Brandon Moreno zakwestionował wypowiedź mistrza wagi muszej Deivesona Figueiredo o chęci stoczenia walki o pas BMF po tym, jak ich ostatnia walka na UFC 256 zakończyła się większościowym remisem.

Deiveson Figueiredo i Brandon Moreno byli bohaterami jednej z najlepszych walk w 2020 roku w grudniu, kiedy to stoczyli 25-minutową wojnę. Sędziowie nie byli w stanie zdecydować się na przyznanie zwycięstwa, a przez niskie uderzenie Figueiredo, ogłoszono większościowy remis. Od tego czasu prezydent UFC Dana White potwierdził, że w tym roku odbędzie się rewanż, a także, że organizacja może zestawić tę walkę w kwietniu lub maju.

Podczas gdy Figueiredo i Moreno mają w zasadzie ustaloną kolejną walkę, to jednak nie powstrzymało to Figueiredo przed rzuceniem wyzwania byłemu mistrzowi Henry’emu Cejudo. Zarówno Figueiredo, jak i Cejudo od pewnego czasu toczą między sobą trash talk, a Figueiredo sugerował, że obydwaj mogliby zawalczyć o tytuł BMF w wadze 130 funtów, aby wyłonić „największego sku**ela” w niższych kategoriach wagowych. Słysząc, jak Figueiredo mówi o tytule BMF, Moreno myśli, że mistrz już go lekceważy jako swojego największego rywala.

Wykorzystując media społecznościowe, Moreno zakwestionował chęć walki Figueiredo z Cejudo o pas BMF, twierdząc, że Brazylijczyk nie mógł „pokonać małego meksykańskiego dzieciaka”.

„Hej Deiveson, słyszałem, że chcesz być BMF-em w wadze muszej, ale chcę cię zapytać, jak chcesz zostać BMF-em, skoro nie możesz pokonać małego meksykańskiego dzieciaka? Nie chcę mówić nic złego o twoim bracie, wiesz, to nie w moim stylu, chcę tylko przypomnieć, że masz ze mną niedokończone interesy. Wiem, że nie chcesz mnie więcej widzieć na długi czas, ale powiedz mi, jakim ty jesteś mistrzem? Musisz walczyć, jeśli chcesz kupić więcej tych pieprzonych brzydkich ciuchów, które nosisz. @wallidjfc przetłumacz to proszę. Koniec wiadomości!!”

Moreno jest zazwyczaj spokojniejszy, jeśli chodzi o trash talk na portalach społecznościowych, ale jasne jest, że Figueiredo mówiący o walce z Cejudo zdenerwowało go, więc postanowił na to zareagować. Pierwsza walka pomiędzy Figueiredo i Moreno była świetna, a rewanż ma potencjał, aby być jeszcze lepszym widowiskiem, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że jest teraz trochę złej krwi między nimi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *