III Otwarty Puchar Polski Submission Fighting ADCC

 

5 grudnia odbył się III Otwarty Puchar Polski Submission Fighting ADCC, który miał miejsce w Hali Widowiskowo-Sportowej w Skale. Zawody były bardzo sprawnie przeprowadzone, natomiast walki na wysokim poziomie i fair play. Dużo walk zakończonych były przed czasem.

Kategorie wagowe oraz zaawansowania:

Seniorzy:
– 65.9kg
– 76.9 Kg
– 87.9 Kg
– 98.9 Kg
+ 99 Kg

Seniorki:
– 60kg
+ 60kg

Juniorzy (od 16-18 lat) + Początkujący (do 2 lat stażu treningowego) :
-60kg
-65kg
-70kg
-75kg
-80kg
-85kg
-90kg
-95kg
+95kg

Osoby które zgłosiły się do zawodów:

Seniorzy początkujący / Juniorzy

60 kg
1 Radoslaw Gantzke COPACABANA TEAM
2 Maciek Karpiarz Drysdale JJ
3 Mariusz Kaluzny COPACABANA TEAM
4 Kamil Kudla Marga Submission Fighting
5 Kamil Lamprycht COPACABANA TEAM
6 Oskar Pacholik berserkers team
7 Przemyslaw Rosiak COPACABANA TEAM
8 Marcin Rubik Lutadores Opole
9 Dawid Stachowiak MMA POZNAN
10 Łukasz Goszka Klub AZS UŚ Katowice.
11 Łukasz Cebulski Klub AZS UŚ Katowice.

65 kg
1 Przemyslaw Ksieski Tigers Team Lask
2 Marcin Lasota Gracie Barra Team Draculino
3 Bartosz Matyba COPACABANA TEAM
4 Jacek Nowak Alliance
5 Tomek Pogocki Berserkers Team Olsztyn
6 Adam Ugorski COPACABANA TEAM
7 Mateusz Wrobel COPACABANA TEAM
8 Karol Zawadzki Marga Submission Fighting
9 Piotr Zelechower Pankration MMA Wroclaw
10 Dawid Zywica berserkers team
11 Łukasz Wieczorek Klub AZS UŚ Katowice.

70 kg
1 Grzegorz Babka Gracie Barra Team Draculino
2 Jacek Bylewski Tigers Team Lask
3 Marcin Czarnecki Rio Grappling Dabrowa Gornicza
4 Krzysztof Dudzik berserkers team
5 Artur Gaweda berserkers team
6 Oskar Gugala berserkers team
7 Slawek Janowski Drysdale JJ
8 Marcin Kabat K.S Boks Poznan
9 Dawid Kawaller Berserkers Team Olsztyn
10 Sylwester Madej Drysdale JJ
11 Blazej Mielczarek Berserkers Team
12 Daniel Mikosiak Pankration MMAWroclaw
13 Krzysztof Murawski SPARTA
14 Piotr Osinski Alliance Warszawa
15 Damian Pucek Rio Grappling
16 Pawel Reder berserkers team
17 Adam Rzetecki Bastion
18 Filip Sadowski Drysdale JJ
19 Roman Szymanski MMA POZNAN
20 Grzegorz Wieszczeczynski K.S Boks Poznan
21 Marek Wietrzynski berserkers team
22 andrzej wojtaszewski Silesian Cage Club
23 Sebastian Marynowicz Łamator Racibórz
24 Tomasz Niewiara Klub AZS UŚ Katowice.

75 kg
1 Piotr Aleksanderek Lutadores Opole
2 Artur Barabasz Strefa Walki Piotrkow Tryb.
3 Bartek Burkacki Drysdale JJ
4 Borys Buza Alliance Warszawa
5 Rogacki Dawid MMA DEVIL
6 Patryk Deren SPARTA
7 Piotr Dziadkiewicz MMA DEVIL
8 Pawel Grzegorowski Bastion
9 MILOSZ GLOWCZAK Berserkers Bielsko-Biala
10 Stanislaw Hajnrych Marga Submission Fighting
11 Lukasz Kawaller BerserkersTeam Olsztyn
12 Karol Kosicki Drysdale JJ
13 alan langer Silesian Cage Club
14 Kacper Lewandowski Venganza
15 Mateusz Lewandowski Venganza
16 Patryk Madaj Bastion
17 Dawid Majer Berserkers Team
18 Rafal Meller Gracie Barra Team Draculino
19 Roginski Mikolaj MMA DEVIL
20 andrzej modrzejewski Silesian Cage Club
21 Piotr Mysliwiec Fizol Team Tarnow
22 Adam Nankiewicz Berserkers Team Olsztyn
23 Mateusz Nalecz Drysdale JJ
24 Bartosz Niebylski Rio Grappling Dabrowa Gornicza
25 Michal Ozgo Bastion
26 Tomasz Plackowski MMA POZNAN
27 Tomasz Rudzki Strefa Walki Piotrkow Tryb
28 Dawid Tabor MMA POZNAN
29 Mateusz Tszan MMA DEVIL
30 Tomasz Unger Akademia Sarmatia
31 Grzegorz Wasik SPARTA
32 Michal Wilkoszewski Lutadores Opole
33 Janusz Lukasik Tigers Team Lask
34 Miłosz Staworzyński Łamator Racibórz
35 Łukasz Turlejski Łamator Racibórz
36 Paweł Bańczyk Klub AZS UŚ Katowice.

80 kg
1 Rafal Nowak Lutadores Opole
2 eugieniusz baranski top team kolobrzeg
3 Kamil Beldzikowski MMA POZNAN
4 Mariusz Bizior Rio Grappling Dabrowa Gornicza
5 ROBERT BRYCZEK Berserkers Bielsko-Biala
6 BARTOSZ BRYTAN Berserkers Bielsko-Biala
7 Juliusz Buszta Alliance Warszawa
8 Lukasz Fajer Rio Grappling
9 Damian Fidala Strefa Walki Piotrkow Tryb
10 Marek Figurski berserkers team
11 Marek Herz Lutadores Opole
12 Krystian Kaczorowski Pankration MMA Wroclaw
13 Filip Kalinowski COPACABANA TEAM
14 Marcin Kaszkowiak MMA POZNAN
15 Maciej Kiszewski Gracie Barra Team Draculino
16 MIchal Korytowski Alliance Warszawa
17 Krystian Kulig Gracie Barra Team Draculino
18 Michal Kusyk Drysdale JJ
19 Przemyslaw Matuszak Alliance
20 Jakub Matyjaskiewicz Marga Submission Fighting
21 Lukasz Mielczarek Berserkers Team
22 Piotr Mikolajczak Pankration MMA Wroclaw
23 Kamil Mondel Fizol Team Tarnow
24 Rafal Nowasielski Gracie Barra Team Draculino
25 Wojciech Plachciak SPARTA
26 MARCIN PLONKA Berserkers Bielsko-Biala
27 Pawel Rekorajski Strefa Walki Piotrkow Tryb.
28 Jakub Rogalski Drysdale JJ
29 Kamil Smolka Fizol Team Tarnow
30 Marcin Szczepanowski Strefa Walki Piotrkow Tryb.
31 Adrian Til SPARTA
32 Wojciech Wasacz Fizol Team Tarnow
33 Lukasz Wysocki Lutadores Opole
34 Adam Zareba Alliance
35 Karol Latosz berserkers team
36 Mateusz Lopatowski Fizol Team Tarnow
37 Michał Guertler Klub AZS UŚ Katowice.
38 Michał Stowski Klub AZS UŚ Katowice.
39 Grzegorz Piekara Klub AZS UŚ Katowice.
40 Łukasz Piechura Klub AZS UŚ Katowice.

85 kg
1 Jan Bielawski Lutadores Opole
2 Szymon Dusza Lutadores Opole
3 Darek Bednarz Lutadores Opole
4 Blazej Brzesniowski SPARTA
5 Kamil Dasiak Octagon Rybnik
6 Adam Frydrychowski Tigers Team Lask
7 Piotr Glubowski COPACABANA TEAM
8 Pawel Grzeskowiak Alliance
9 RAFAL HARATYK Berserkers Bielsko-Biala
10 Pawel Jadczuk berserkers team
11 Piotr Karcinski Fizol Team Tarnow
12 Marcin Kostecki MMA POZNAN
13 Kamil Kowalczyk COPACABANA TEAM
14 kajetan nocko Silesian Cage Club
15 Kamil Nowak Alliance
16 Dawid Olejniczak MMA POZNAN
17 Pawel Pawlak Drysdale JJ
18 Mateusz Pieszczyk Lutadores Opole
19 Adrian Ratajczak Gracie Barra Team Draculino
20 Sebastian Sopala Bastion
21 Marcin Szulc Alliance Warszawa
22 Pawel Zasada Octagon Rybnik
23 Lesław Paszenda Klub AZS UŚ Katowice.
24 Krzysztof Wilczyński Klub AZS UŚ Katowice.

90 kg
1 Grzegorz Chojnacki Akademia Pawla Krazewskiego
2 Wojtek Chomicz Lutadores Opole
3 Patryk Bobrel berserkers team
4 Przemyslaw Kazmierczak Strefa Walki Piotrkow Tryb.
5 Maciej Kowalak K.S Boks Poznan
6 Dariusz Kutrowski Pankration MMA Wroclaw
7 Wojciech Machnik Fizol Team Tarnow
8 Jankowski Mariusz MMA DEVIL
9 Zbyszek Styrna SPARTA
10 Lukasz Szostak Rio Grappling Dabrowa Gornicza
11 Lukasz Wojcicki COPACABANA TEAM
12 Szymon Woznicki berserkers team

95 kg
1 Piotr Adrian Drysdale JJ
2 Mariusz Dowzycki berserkers team
3 Adam Jaworski Alliance
4 Jaroslaw Koszko Akademia Sarmatia
5 Piotr Scibiorek Gracie Barra Team Draculino
6 Glubiak Tomek MMA DEVIL

+95 kg
1 Lukasz Guff berserkers team
2 ANDRZEJ HEROK Berserkers Bielsko-Biala
3 Maciek Mateja Bastion
4 Piotr Rybacki MMA DEVIL
5 Michal Sabela Berserkers Team
6 Tomasz Symczyna Pankration MMA Wroclaw
7 Lukasz Szajstek MMA POZNAN

Seniorzy zaawansowani
65,9 kg
1 Lukasz Bilski Marga Submission Fighting
2 Kamil Chudecki Berserkers Team
3 Kamil Ciepulis Rio Grappling Dabrowa Gornicza
4 Jacek Dziura Alliance Warszawa
5 Tymoteusz Frydrych Octagon Rybnik
6 Przemyslaw Konopinski COPACABANA TEAM
7 Leszek Kolecki MMA POZNAN
8 Wojciech Makarski Alliance Warszawa
9 Szymon Pawlega COPACABANA TEAM
10 Kacper Rozenbajgier Alliance
11 Robert Trzcionka Bastion
12 Rafał Czechowski Grappling Kraków
13 Zimny Alan Grappling Kraków
14 Bartosz Bąk Łamator Racibórz

76,9 kg
1 Wiktor Balut Fizol Team Tarnow
2 Pawel Chwalinski Drysdale JJ
3 Michal Cnotalski Drysdale JJ
4 Patryk Horbatiuk Rio Grappling
5 Piotr Karnicki Rio Grappling
6 Pawel Konopinski COPACABANA TEAM
7 Michal Ksepko berserkers team
8 Krystian Kwiecien Rio Grappling
9 Wojciech Lech berserkers team
10 Tomasz Maczka Alliance Warszawa
11 Tomek Manjura Bastion
12 Lukasz Niejodek Bastion
13 Adam Parafianczuk Alliance Warszawa
14 Lukasz Pasiciel Alliance
15 Oskar Piechota Drysdale JJ
16 mariusz pioskowik Silesian Cage Club
17 Kamil Popiolek Bastion
18 Slawek Skarzewski Drysdale JJ
19 Szymon Stanek Octagon Rybnik
20 Grzegorz Szulakowski Lutadores Opole
21 Lukasz Szurgot COPACABANA TEAM
22 Mariusz Zwolinski COPACABANA TEAM
23 Mateusz Luckiewicz Alliance

87,9 kg
1 Roman Kadzielewski Akademia Pawla Krazewskiego
2 Dawid Drobina Lutadores Opole
3 Piotr Baginski berserkers team
4 Lukasz Blige Alliance
5 Piotrek Borowik Bastion
6 Maciej Glabus berserkers team
7 Robert Gorzaniak COPACABANA TEAM
8 Lukasz Jablonski Rio Grappling Dabrowa Gornicza
9 Marcin Krzysztofiak Alliance
10 Gabriel Majek Alliance Warszawa
11 Patryk Pasternak Bastion
12 Mariusz Pienkowski Fizol Team Tarnow
13 Lukasz Piwowarski Drysdale JJ
14 Wojtek Podolski Bastion
15 Mikolaj Sabela Berserkers Team
16 Dariusz Strempski berserkers team
17 Jarek Wojtala Drysdale JJ
18 Marek Wlodarczyk COPACABANA TEAM
19 Damian Kłosek Łamator Racibórz

98,9 kg
1 Piotr Kaszta Venganza
2 Marcin Gorzelak Drysdale JJ
3 Marcin Juszczak Gracie Barra Team Draculino
4 Mariusz Kellner MMA POZNAN
5 artur krerowicz top team kolobrzeg
6 Maciej Kriwienok SPARTA
7 Sebastian Maciejewski Gracie Barra Team Draculino
8 Edwin Raczynski MMA DEVIL
9 Kamil Uminski Alliance Warszawa
10 Migo Karol Grappling Kraków

+98,9 kg
1 Jacek Czajczynski Rio Grappling
2 Mateusz Juskowiak berserkers team
3 Jurek Kapral Bastion
4 Andrzej Kosecki Tigers Team Lask
5 Tomasz Macior Fizol Team Tarnow
6 Filip Rybarkiewicz Pankration MMA Wroclaw
7 Lukasz Zalewski Gracie Barra Team Draculino

60 kg seniorki
Gałka Joanna Grappling Kraków
Agata Snoch Drysdale JJ

+60 kg seniorki
Martyna Czech Bastion
Irena Preiss berserkers team
Monika Oleksik Grappling Kraków
Gdula Agnieszka Grappling Kraków

 Wyniki Zawodów:

juniorzy/początkujący

60kg
1. Kamil Lamprycht – Copacabana Konin
2. Mateusz Wróbel – Copacabana Konin
3. Mariusz Kałużny – Copacabana Konin

65kg
1. Adam Ugorski – Copacabana Konin
2. Kawiorski Karol – Grappling Kraków
3. Ludwik Papaj – Grappling Kraków

70 kg
1. Sadowski Filip – Drysdale JJ
2. Szymański Roman – MMA Poznań
3. Osiński Piotr – Alliance

75kg
1. Alan Langer – Silesian Cage Club
2. Miłosz Staworzyński – Łomator Racibórz
3. Tomasz Rudzki – Strefa Walki Piotrków Trybunalski

80kg
1. Szczepanowski Marcin – Strefa Walki Piotrków
2. Nowasielski Rafał – Gracie Barra Drakulinio
3. Wąsacz Wojciech – Fizol Tarnów

85kg
1. Radomski Robert – Silesia Cage Club
2. Grześkowiak Paweł – Alliance Polska
3. Kowalczyk Kamil – Copacabana

90kg
1. Woźnicki Szymon – Berserkers Team
2. Bobrel Patryk – Berserkers Team
3. Wójcicki Łukasz – Copacabana

95kg
1. Jaworski Adam – Alliance
2. Dowżycki Mariusz – Berserkers Team
3. Adrian Piotr – Drysdale JJ

+95kg
1. Michał Sabela – Berserkers Team
2. Tomasz Szymczyna – Pankration MMA Wrocław
3. Piotr Rybacki – MMA DEVIL

Seniorki

60kg
1. Joanna Gałka – Grappling Kraków
2. Agata Snoch – Copacabana Kielce

+60kg
1. Irena Preiss – Berserkers Team
2. Monika Oleksik – Grappling Kraków
3. Martyna Czech – Bastion GB Tychy

Seniorzy

65,9kg
1. Robert Trzcionka – Bastion GB Tychy
2. Bartosz Bąk – Łomator Racibórz
3. Kacper Rozenbajgier – Alliance

76,9kg
1. Patrzyk Horbatiuk – Rio Grappling
2. Tomasz Mączka – Alliance Warszawa
3. Adam Parafiańczuk – Alliance Warszawa

87,9kg
1. Bagiński Piotr – Berserkers Team
2. Krzysztofiak Marcin – Alliance Polska
3. Drobina Dawid – Lutadores Opole

98,9kg
1. Umiński Kamil – Alliance Polska
2. Krerowicz Artur – Top Team Kołobrzeg
3. Kellner Mariusz – MMA Poznań

+98,9kg
1. Juskowiak Mateusz – Berserkers Team
2. Kosecki Andrzej – Tigers Team Łask
3. Czajczyński Jacek – Rio Grappling

Kilka zdjęć:

Kilka filmów:

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=vqoFEgRWL80]

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=JnWRRc0iU6g]

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=ulZCqNfOlIU]

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=-t1LJb4atLI]

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=qfq1DUVWe3I]

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=FNquan-9G9o]

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=phYqXMpSE_g]

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=grO_7JAmW3w]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *