Holly Holm: Mogłam zrobić więcej

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images
Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

The Preacher’s Daughter po drugiej porażce w karierze.

W walce wieczoru sobotniej gali UFC on FOX 20 Holly Holm (10-2, 3-2 w UFC, #2 w rankingu UFC) przegrała na punkty z Valentiną Shevchenko (13-2, 2-1 w UFC, #7 w rankingu UFC). Przed tym pojedynkiem Amerykanka zdawała sobie sprawę z tego jaki styl walki prezentuje rywalka, po zakończonym boju podopieczna Grega Jacksona i Mike’a Winkeljohna załowała tego, że nie zrobiła wszystkiego co mogła by wygrać.

Wiedzieliśmy, że ona walczy z kontry i byliśmy na to gotowi. Ona jest twarda i ja to wiedziałam. Wiedziałam, że w tej walce będę miała pełne ręce roboty. Wiedziałam, że to było duże wyzwanie. Co mogę zrobić? Wiem, że to była wyrównana walka i mogłam zrobić więcej. Jestem sobą rozczarowana a jej nic nie odbieram. Ona była bardzo twardą przeciwniczką.

Wierzę w siebie, ale myślę, że muszę uwierzyć w to, co się nauczyłam, nawet ostatnio a nie być tak niepewną w odniesieniu do tego co nadchodzi. Myślę, że w mojej ostatniej walce byłam niezdecydowana, myślałam:’Walczę z zapaśniczką, muszę uważać na obalenia.’ No i wiecie co? Wiele się nauczyłam i wiem dużo o tych płaszczyznach.

Jak myślicie, z kim Holm powinna zmierzyć się w kolejnej walce?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *