Gala IRON WARRIORS TEAM w TVN Turbo

Organizacja IRON WARRIORS TEAM nawiązała współpracę z TVN Turbo. Efektem wspólnych działań będzie transmisja finałowej gali IWT. Emisja gali będzie dodatkowo wsparta działaniami autopromocyjnymi na antenie TVN Turbo.

2 września. br o godz. 21:00 w  Hali Łuczniczka w Bydgoszczy rozpocznie się finał drużynowych pojedynków MMA. Wydarzenie będzie można obejrzeć na żywo w bydgoskiej hali albo na kanale TVN Turbo.

Bardzo cieszy nas ta współpraca, bo dzięki niej będziemy mogli dotrzeć do znacznie większej grupy osób, a przede wszystkim do tych, którzy nie będą mogli być z nami tego dnia w Bydgoszczy. Wszystkich fanów drużynowego MMA oraz tych, którzy jeszcze nie mieli okazji nas poznać, serdecznie zapraszamy we wrześniu do Hali Łuczniczka lub do oglądania naszej gali na antenie TVN Turbo  – skomentował Paweł Rydlewski, właściciel i promotor IRON WARRIORS TEAM.

Pierwszą i drugą galę IWT oglądało w TV i przez internet łącznie ponad 1,5 miliona osób.

Bilety na finał dostępne są na platformach KUP BILET (kupbilet.pl), Eventim (eventim.pl), TIXER (tixer.pl) oraz bezpośrednio od przedstawiciela organizacji pod adresami: bilety@iwtmma.pl, trend-sport.pl/iwt/. Ceny biletów kształtują się od 59 zł do 5 tys. zł.

IRON WARRIORS TEAM (IWT) to nowa organizacja, której celem jest propagowanie drużynowych turniejów mieszanych sztuk walki. Założeniem IWT jest wyłanianie młodych, utalentowanych zawodników. Organizatorzy chcą pokazać piękno sportu drużynowego w mieszanych sztukach walki.

Pełne informacje, zasady i regulamin turnieju dostępny na: http://iwtmma.pl

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *