Freddie Roach będzie przygotowywał Georgesa St-Pierre do walki z Michaelem Bispingiem

sherdog.com

Freddie Roach i powracający do UFC Georges St-Pierre ponownie połączą siły, aby powrót Kanadyjczyka do Oktagonu był udany.

Freddie Roach odgrywał już w przeszłości rolę swego rodzaju pośrednika w powrocie Georgesa St-Pierre do UFC i tym razem znany trener boksu będzie również obecny w narożniku St-Pierre’a, kiedy „Rush” będzie toczył walkę z mistrzem wagi średniej Michaelem Bispingiem na gali UFC 217 zaplanowanej na 4 listopada.

Roach potwierdził te informacje w jednym z odcinków The MMA Hour, zdradzając, że rozpoczął już współpracę z St-Pierre’m w celu przygotowania się na tę walkę i będzie ona kontynuowana aż do walki na Madison Square Garden.

— Sprawa jest już załatwiona. Dogadaliśmy się i będę latał do Montrealu na co najmniej trzy dni w tygodniu, aż do walki i codziennie będę z nim pracował.

Roach i St-Pierre pracowali już ze sobą w przeszłości przez okres siedmiu lat kiedy St-Pierre był mistrzem wagi półśredniej.

W lutym okazało się, że Roach odegrał ważną rolę w powrocie St-Pierre’a do UFC, pomagając w porozumieniu między St-Pierre i kierownictwem UFC Ari Emanuelem oraz Daną White’m, gdy negocjacje między obydwiema stronami stały w martwym punkcie.

Roach powiedział, że spodziewa się, że jeszcze w ten czwartek będzie trenował razem z St-Pierre’m.

— Po walce Miguela Cotto (podopieczny Roacha stoczył 26 sierpnia walkę z Yoshihiro Kamegai) umówimy się na przygotowania, więc będę tam (w Montrealu) prawie cały miesiąc prawie do października.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *