Fight Raport z Omielańczukiem, Nastulą, Błachowiczem i Strusem

Okrzyk „WAAAR!” nabrał przy okazji nagrania 55 odcinka magazynu Fight raport zupełnie innego wymiaru. Oto bowiem przedstawiciele Nastula Team zamienili rękawice, worki treningowe i rashguardy na maskujące kombinezony, maski oraz karabiny. I ruszyli, by strzelać do wrogów.

W chwilach krótkich przerw w paintballowej potyczce Jan Błachowicz, Paweł Nastula, Daniel Omielańczuk i Piotr Strus rozmawiali z Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim nie tylko o przyjemności wynikającej z celowania do wroga, ale także o swoich najbliższych sportowych planach.

Premiera 55 odcinka Fight raportu w piątek, 8 listopada 2013, wyjątkowo o godz. 16:35!

3 thoughts on “Fight Raport z Omielańczukiem, Nastulą, Błachowiczem i Strusem

  1. Jeśli będą w nim zawodnicy MMA to czemu nie? Nie wiem o co Ci chodzi. Ja z chęcią obejrzę bo jestem ciekawy co robią zawodnicy kiedy nie walczą w ringu czy klatce. Poza tym z takich materiałów można się ciekawych rzeczy dowiedzieć.

  2. nie no bez jaj, to są zawodnicy sportów walki a nie celebryci z dupy co się zdejmują wszędzie gdzie się da. To ich jako sportowców powinno odróżniać od reszty gówna, że są kojarzeni wyłącznie z dyscypliną, którą uprawiają a nie przez to np co zjedli na obiad albo jaką kupę zrobili. Inaczej jest to rozmienianie się na drobne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *