Douglas Lima: Moja walka z Roym MacDonaldem to obecnie jeden z najlepszych pojedynków wadze półśredniej

Dave Mandel / sherdog.com

Mistrz organizacji Bellator o swoim najbliższym pojedynku.

Już w najbliższą sobotę odbędzie się gala Bellator 192, podczas której Douglas Lima (29-6) stanie do drugiej obrony mistrzostwa kategorii półśredniej. Rywalem Brazylijczyka będzie Rory MacDonald (19-4, 9-4 w UFC), Lima uważa, że obecnie to jedno z najlepszych zestawień w tej kategorii.

To obecnie jeden z najlepszych pojedynków w wadze półśredniej. Nie ma znaczenia w której organizacji, to jedna z najlepszych walk wszech czasów w kategorii półśredniej.

MacDonald zadebiutował w organizacji Bellator poddając Paula Daleya na gali oznaczonej numerem 179. Douglas docenia klasę rywala  i nie może się doczekać walki.

Jego rekord mówi sam za siebie.. Walczył z dobrą konkurencją, nie mogę się doczekać. To będzie świetna walka z wielkim nazwiskiem. To taka walka, na którą czekałem.

Rory jest w czołówce od długiego czasu, on pokonał gościa, który obecnie jest numerem 1, on pokonał go wcześniej. On może być uznany za numer 1, wezmę to pod uwagę pokonując go podczas gali Bellator 192.

Lima nokautując Andreya Koreshkova na gali Bellator 164 po raz drugi w karierze zdobył mistrzowski pas. W pierwszej obronie tytułu Lima wypunktował weterana UFC, Lorenza Larkina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *