Dong Hyun Kim vs. Josh Burkman oraz Uriah Hall vs. Rafael Natal na UFC 187

Dong Hyun Kim

Kolejnej walki dołączają do karty – już bardzo mocno obsadzonej – UFC 187.

W piętnastej już walce pod szyldem UFC Dong Hyun Kim (19-3-1 1 NC, 10-3 1 NC w UFC, #9 w rankingu UFC) podejmie Josha Burkmana (27-10 1 NC, 5-5 1 NC w UFC).

Koreańczyk w ostatniej walce został znokautowany przez Tyrona Woodleya ale wcześniej zaliczył passę 4 kolejnych zwycięstw w tym 2 efektowne nokauty: w walce z Erickiem Silvą oraz Johnem Hathawayem (uznanym za nokaut roku 2014r.). Amerykanin nie dawno powrócił do UFC i w pierwszym boju zmierzył się z Hectorem Lombardem, walkę przegrał na punkty ale wynik zmieniono na no contest z powodu wykrycia niedozwolonych substancji w organizmie Kubańczyka.

Do rozpiski gali dołączyła także walka w wadze średniej między Uriahem Hallem (10-4, 3-2 w UFC) oraz Rafaelem Natalem (19-6-1, 7-4-1 w UFC).

Amerykanin jest obecnie na fali 3 kolejnych zwycięstw, pokonał Chrisa Lebena, Tiago Santosa oraz Rona Stallingsa. Hall bardzo chciał zmierzyć się z Costasem Philippou ale będzie musiał zadowolić się pojedynkiem z Brazylijczykiem. Natal ma za sobą 2 wygrane pojedynki, we wrześniu ubiegłego roku pokonał Chrisa Camozziego a miesiąc temu odprawił Toma Watsona.

Gala UFC 187 odbędzie się 23 maja w Las Vegas. Jeśli tylko kontuzje nie dadzą o sobie znać to zapowiada się naprawdę mocne uderzenie. W karcie znajdują się m.in. pojedynki : Jona Jonesa z Anthonym Johnsonem, Chrisa Weidmana z Vitorem Belfortem, Khabiba Nurmagomedova z Donaldem Cerrone, Travisa Browne’a z Andreiem Arlovskim.

Do kart gal UFC dodano także pojedynki:
Kyle Noke vs. Andreas Stahl, UFC Fight Night 65
Derrick Lewis vs. Shawn Jordan oraz Brian Ebersole vs. Alan Jouban na UFC Fight Night 68.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *