Daniel Cormier wierzy, że może pokonać Alexandra Gustafssona w stójce

sherdog.com
sherdog.com

DC o swoich szansach w kolejnej walce.

W walce wieczoru UFC 192 Daniel Cormier (16-1, 5-1 w UFC) podejmie Alexandra Gustafssona (16-3, 8-3 w UFC, #2 w rankingu UFC). W jednym z ostatnich wywiadów zawodnika AKA zapewniał, że może pokonać Maulera w każdej płaszczyźnie walki.

Są powody by być pewnym siebie przed walką z Alexandrem ale są także powody by się martwić. On sprawia dużo problemów każdemu zawodnikowi ale w tym zestawieniu widzę wiele dróg do zwycięstwa. Wierzę, że mam więcej możliwości i więcej szans na wygranie tej walki. To nie jest tak, że muszę go obalić by wygrać. Mogę wygrać walkę w stójce. Mogę obijać go pod siatką i go pokonać. Mogę go obalić i w ten sposób wygrać. Dla mnie jest wiele opcji na pokonanie go a Alex ma tych opcji mnie.

W walce ze Szwedem Daniel będzie musiał dobrze skracać dystans, ponieważ Alexander będzie dysponował przewagą zasięgu, Cormier stwierdził, że będzie w stanie to robić skoro potrafił to robić w starciu z Jonem Jonesem.

Zgadzacie się z DC? Będzie w stanie wygrać stójkową batalię z Gustafssonem?

5 thoughts on “Daniel Cormier wierzy, że może pokonać Alexandra Gustafssona w stójce

  1. Walka w stójce z Alexandrem Gustafssonem to dla Cormiera raczej kiepski pomysł. Musi polegać na swoich zapasach i dociskaniu rywala do siatki, a wszelki dystans od razu skracać. No i brudny boks przy siatce.

  2. Gustafson nie dał sie obalic Jonsowi który ma lepsze zapasy niz Cormier przynajmniej w mma , takze zapasy i stójka beda nalezały do szweda przewiduje zwyciestwo szweda na dystansie 5 rónd jest jak kon nie do zajechania a Cormier nie ma jebniecia by zgasic szwedowi swiatło takze długo pasa nie ponosi , potem rewanzz szweda z jonsonem ale juz z pasem na biodrach 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *