Dana White przewiduje krótką rozmowę z Khabibem Nurmagomedovem

juara.bolasport.com

Prezydent UFC Dana White stwierdził, że jego rozmowa z Khabibem Nurmagomedovem o przyszłości niepokonanego mistrza wagi lekkiej nie powinna trwać więcej jak pięć minut.

Khabib Nurmagomedov stoczył swój ostatni pojedynek w październiku, kiedy to powiększył swój rekord do 29-0 wraz ze zwycięstwem przez poddanie w drugiej rundzie nad Justinem Gaethje. Po walce zaskoczył wszystkich, ogłaszając przejście na emeryturę w MMA.

Pomimo tej zapowiedzi Nurmagomedova, White uważa, że uda mu się skłonić Rosjanina do stoczenia jeszcze jednej walki, aby dobić do 30-0 w rekordzie.

„Oczywiście spotkam się z nim, ponieważ uważam, że powinien jeszcze zawalczyć”, powiedział niedawno White w rozmowie z ESPN. „Spójrzcie, co zrobił Justinowi Gaethje. Spójrzcie, co zrobił z każdym przeciwnikiem, z którym się zmierzył. Myślę, że powinien walczyć jeszcze raz i będę naciskał na niego tak mocno, jak tylko będę mógł.”

White spotka się z Nurmagomedovem za kilka dni w Abu Zabi. Pomimo ciężkiego charakteru rozmowy, szef UFC nie spodziewa się, że potrwa ona dłużej niż kilka minut, ponieważ, jak sam mówi, jest to sytuacja, która ma tylko dwa wyjścia.

„To będzie 5-minutowa rozmowa”, powiedział White w rozmowie z MMA Junkie. „To będzie tak lub nie. Tak lub nie.

Kiedy wyjeżdżałem z Abu Zabi ostatnim razem, i pisaliśmy sms-y, przekonywałem go, dlaczego uważam, że powinien nadal walczyć. Był bardzo rozemocjonowany po tej walce z Gaethje. Miał teraz czas na odpoczynek, przemyślenie tego, wszystkie inne rzeczy. To będzie 5-minutowa rozmowa. …Myślę, że będzie walczył, ale zobaczymy. To nie będzie kłótnia ani długa rozmowa. To będzie „tak” lub „nie”.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *