Dana White o Paige VanZant: Ludzie kochają tę dziewczynę

Paige VanZant Kailin Curran

Prezydent UFC odpowiada na zarzuty mistrzyni wagi słomkowej.

Wczoraj informowaliśmy o niezadowoleniu Carli Esparzy (10-2, 1-0 w UFC) z faktu, że to Paige VanZant (4-1, 1-0 w UFC, #10 w rankingu UFC) pierwszą zawodniczką dywizji słomkowej która podpisała kontrakt z firmą Reebok.

Na wypowiedź mistrzyni szybko zareagował Dana White.

Słuchaj, ludzie kochają tę dziewczynę. Ona ma świetną osobowość – nie wiem czy obejrzałaś na instagramie jej taniec przed swoim samochodem. To niesamowite. Ona ma osobowość. Niektórzy ludzie mają ‘to coś’ czego ludzi nie można nauczyć, Paige to ma.

Carla jest mistrzem. Niektóre rzeczy są łatwiejsze dla innych ludzi. Nie myślę, że kontrakt Paige VanZant jest czymś negatywnym dla Carli. Reebok może wybrać kogo chce. Chris Weidman, T.J. Dillashaw, Demetrious Johnson, Cain Velasquez i Jose Aldo nie mają umów z Reebokiem. Konktrakty z Reebokiem są nadal czymś nowym i Reebok nie może po prostu pobiec i podpisać umowy z każdym.

P.S. Jeśli zastanawiacie się nad tym o jaki taniec chodzi, już spieszymy z pomocą, wystarczy kliknąć tutaj.

11 thoughts on “Dana White o Paige VanZant: Ludzie kochają tę dziewczynę

  1. Zgadzam się z Wami Szanowni Przedmówcy w 100%! 😉
    Ciężko by było – rozważając hipotetycznie, wyobraźmy to sobie – być na gali, podczas której Paige dostaje w swojej walce bolesne lanie, otóż ciężko by było, Szanowni Panowie, nie włamać się do Oktagonu z odsieczą, cóż za heroizm w czystej postaci, rzucić się na ratunek, a następnie polec bezlitośnie i całkowicie z rąk jej przeciwniczki… Wyobraźcie to sobie, jak Paige pochyla się pełna troski i czułości nad naszymi zwłokami… 😀

  2. Żelazny Mike’u, jeśli wziąłeś na poważnie opcję walki z kobietą, to przepraszam, nie o to mi chodziło…
    Jestem pewien, że żaden z męskich czytelników tego artykułu nie stanąłby do takiej walki, bez względu na wagę, umiejętności i nastawienie do owej niewiasty.
    Skoro jednak wyraziłeś swoje zdziwienie, to dodam, że wiem, iż jesteś dżentelmenem i nawet jeśli masz czarny pas we wszech-stylowej masturbacji, to i tak – ujmując rzecz hipotetycznie – dałbyś się kobiecie pobić w imię ogólnie przyjętych zasad, tylko po to, aby odciągnąć agresję od pięknej Paige. Tak?

  3. Wiem ,ze to co pisales bylo abstrakcja.Nie jestem fanem walk miedzy plciami. Zauwzaylem jedynie ,ze baba ma male szanse z mezczyzna (nie jakims leszczem) nawet wytrenowana. Wypierdlasz jakies ksiezycowe tezy jak z rekawa. Naditerpretujesz w jakis zalosny sposob to co pisze i probujesz byc zabawny. Zachowaj te ”aforyzmy” dla siebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *