Dana White na temat potencjalnego powrotu Brocka Lesnara do UFC

Ethan Miller/Getty Images

Plotki o potencjalnym powrocie do UFC byłego mistrza wagi ciężkiej Brocka Lesnara pojawiły się po tym jak Jon Jones wyzwał Lesnara do walki w wadze ciężkiej.

Aktualna gwiazda WWE została wezwana do walki w wadze ciężkiej przez Jona Jonesa po jego zwycięskiej walce z Danielem Cormierem na UFC 214. Oczywiście ze względu na oblane testy antydopingowe Jonesa nie ma teraz absolutnie mowy o takim pojedynku. Prezydent UFC Dana White przedstawił również swoje zdanie na temat ewentualnego powrotu Brocka Lesnara do Oktagonu.

Będąc gościem wprogramie Dan LeBatard Show, Dana White wyjaśnił, że ​​Lesnar musiałby wstrzymać swój kontrakt z WWE, jeśli miałby zamiar wrócić do UFC.

„Lesnar wciąż jest związany kontraktem z WWE do sierpnia przyszłego roku. Kto wie, co mogłoby się wydarzyć. Nie liczę już na to, tyle mogę powiedzieć.”

Dana White powiedział, że ​​wątpi w to, by WWE ło zainteresowane dopuszczeniem Lesnara do rywalizacji w UFC mając z nim ważny kontrakt w pro wrestlingu.

„Nie będą chcieli zrobić tego ponownie. Widziałeś, co się stało ostatnim razem, gdy był na kontrakcie i nikomu nie wyglądało to dobrze dla nikogo.”

Chociaż niczego nie można być pewnym wygląda na to, ale szef UFC zamknął już rozdział pod tytułem Brock Lesnar.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *