Czy Anderson Silva jest gejem?

Niektórzy zawodnicy MMA, np. Liz Carmouche otwracie mówią o tym, że są dumnymi homoseksualistami. A niektórzy, według Andersona Silva, jeszcze muszą odkryć swoją seksualność.

W ostatnim wywiadzie dla brazylijskiego magazynu Trip, „The Spider” mówił o tym zjawisku w sporcie, deklarując że w przeciwieństwie do swojego mentora Antonio Rodrigo Nogueiry, nie miałby problemów z trenowaniem ze zdeklarowanymi gejami:

„Nie uważam, żeby w MMA były uprzedzenia dotyczące homoseksualistów. Jest jeszcze wielu, którzy się nie zdeklarowali otwarcie. Masz prawo żyć swoim życiem i nikomu nic do tego. Trenowałbym z gejem. Dopóki by mnie szanował, wszystko byłoby w porządku. Nie myslę o tym dużo. To, że ktoś jest gejem, nie znaczy że zaraz będzie się do ciebie przystawiać. Może być gejem, być w związku, żyć między nie-gejami. Ze swoim prywatnym życiem może robić, co mu się podoba.”

Były mistrz wagi średniej UFC dodał ponadto, że jego własna seksualność była kwestionowana, mimo że ma żonę i trójkę dzieci.

„Droczą się ze mną. Czasem ludzie myślą, że jestem gejem. Sporo mnie o to pytało. Odpowiadam, że według mojej wiedzy, jestem hetero. Ale jestem nadal młody, może w przyszłości się okaże, że jednak jestem gejem. Dbam o swoje rzeczy, pakuję wszystko do torby, używam mydła, stosuję kremy po treningu. To nie znaczy, że jestem bardziej czy mniej męski, bardziej czy mniej gejem.”

Silva to nie jedyny zawodnik MMA mówiący otwarcie, że nie ma nic do gejów. Joseph Benavidez, Phil Davis i Chuck Liddell również powiedzieli, że nie mieliby problemów z walką w octagonie przeciwko zdeklarowanemu homoseksualiście.

19 thoughts on “Czy Anderson Silva jest gejem?

 1. Parteru czy zapasow bym z pedalem nie robil , co innego trenowac a co innego nastukac pederaste w octagonie. Tak samo nie chcialbym trenowac z tak Paige VanZant. Czlowiek nie moglby byc skupiony tak jak trzeba i zamiast o technikach mysli by wybiegaly calkiem gdzie indziej 🙂

 2. Mlodosc to pojecie wzgledne , jest bardziej ” mlody” od ciebie . Jesli w tym wieku jest czolowka tego sportu to moze czuc sie mlody przynajmniej fizycznie . ”Poza tym w dzisiejszych czasach 40 lat to jeszcze mlody facet ” Tak sie wypowiadano o Golocie kiedy walczyl z Adamkiem 🙂

 3. mówcie co chcecie ale mowa ciała… GSP mówi wiele, nawet jesli on sam sobie z tego nie zdaje sprawy. w sprawie seksualnosci nie ma tu znaczenia jaki rodzaj dziury się woli penetrowac. nie na tym to polega

 4. To fight24 czy pudelek?
  Liz Carmouche to jak już, to jest chyba transseksualista, skoro startuje w dywizji kobiecej.
  Przykro patrzeć co media robią ludziom z mózgów, co ludzie potem wygadują. Co to w ogóle za pytanie? Się we łbach przewraca.
  Ludziom już tak mózgi przeprało, że się boją skrytykować, no bo pszeciesz wszyscy nofocześni ludzie wiedzo, że aktywnych gejów co się cwelą ze sobą krytykować nie można. Niech się najlepiej twoim dzieckiem zajmą, no bo przecież to nie oznacza, że cokolwiek…
  http://i678.photobucket.com/albums/vv143/lope4566/jiu_jitsu_-_its_only_gay_if_you_mak.jpg

 5. Panowie bardzo jak czytam was porusza ten temat. Rozumiem że jesteście pewni swojej seksualności ? Skąd pytam. Bo facet pewny swojej seksualności nie zachowuje się i nie pisze takich rzeczy jak część z Was. A do tego co cwelow to raczej chodzi o niby hetero co w więzieniach gwałcą słabszych. Pozdrawiam.

 6. Jak tak czytam komentarze, to się zastanawiam, czemu większość facetów hetero ma taki problem, gdy myśli o treningu czy walce z gejem? Wygląda na to, że wszyscy wyobrażają sobie, że tak „pedał”, jak tyko nadarzy się okazja, to zaraz ich zgwałci i albo będzie podrywał? Przecież to absurd! Naprawdę myślicie, że geje nie robią nic innego, tylko myślą, jak wykorzystać okazję i bzyknąć jakiegoś hetero samca?

  Zjawisko homoseksualizmu, czy się to komuś podoba, czy też nie, występuje w naturze na masową skalę, nie tylko wśród ludzi, ale również wielu innych gatunków. Po cholerę więc zaprzątać sobie głowę tym, kto z kim sypia?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *